2004
1901
1900
-1

V úterý před Vánoci se naši muži utkali v pohárovém zápase proti přeborové Stavební fakultě "A" ...
Bohužel jsme se silnějším soupeřem něměli šanci na výraznější úspěch, navíc když jsme se k zápasu sešli pouze v 7 hráčích. I přesto jsme bojovali do poslední minuty a ještě v polovině závěrečné čtvrtiny jsme drželi solidní 13 bodový rozdíl, který se nakonec prohloubil na 18 bodový (73:91). I přes porážku nám zápas a kvalitní soupeř dali mnoho. Mohli jsme si vyzkoušet hru proti silnějšímu soupeři a zjistit, že v přeboru se hraje trošku jinak, tvrději, přímočařeji. Na soupeře nejvíce platil náš rychlý protiútok, škoda jen, že se nám příliš nedařila střelba z dálky, která bývá také naší silnou stránkou. Naši podkošoví dělali v zápase co mohli, ale drobné fauly se v přeboru nepískají a větší důraz v doskocích byl na straně soupeře.

Závěrem bych rád poblahopřál soupeři k vítězství a nám popřál hodně vyhraných zápasů v druhé polovině sezóny.