Všechny články
 
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
401 vloženo automaticky z článků
2006
2005
2004
1901
1900
-1
 

401 vloženo automaticky z článků

Kvalifikace o dorosteneckou ligu se nám příliš nepodařila ...
Žirafy odehrály tři těžká utkání s družstvy Slovanky, Proseka a Sparty.

V silné konkurenci jsme neměli příliš velkou šanci na vítězství. Ostatní družstva byla značně posílena hráčkami ročníku 91 a to bylo znát, jak na technické úrovni hráček, tak i na celkovém herním projevu družstva. Soupeřky především velmi dobře bránily a dařila se jim střelba i z velké vzdálenosti. Především družstvo Slovanky nás doslova rozstřílelo.

Přesto si myslím, že naše hráčky nepodaly maximální výkon a nedokázaly prodat to, co se v letošní sezóně naučily. Působily odevzdaně, zastrašeně a pověstná bojovnost, která je zdobila v průběhu sezóny, byla ta tam. Po prvním utkání chyběla Domča, která onemocněla a především v útočné fázi chyběla. V pátek nebyla ani Monika a tak jsme měli k dispozici pouze dvě dlouhé. Karolína se Smajlíkem byly na výletě v Londýně a musím konstatovat, že nám také chyběly.

Se Slovankou jsme nezačali špatně, ale krok jsme udrželi pouze první čtvrtinu. Nedokázali jsme ubránit střelbu soupeře, chyběl obranný doskok a následně i fyzické síly 49:92. Dobře zahrál Uzlík, Monika a Barča.

Kvalifikace DL

S Prosekem jsme začali výborně, většinu první čtvrtky jsme vedli a do druhé části hry jsme nastupovali s jednobodovým rozdílem. Ani v druhé části hry jsme herně nepropadli. Nepochopitelný výpadek, však přišel ve třetí čtvrtce, kdy jsme devět minut nedali koš a tuto čtvrtku prohráli 4:18. Pak už se utkání pouze dohrávalo (45:67). Chyběly dlouhé hráčky na vystřídání a opět se nedostávalo fyzických sil. Velké problémy nám dělala soupeřova velmi aktivní a agresivní obrana. Pochvalu zaslouží Uzlík s Míšou a Verdou, která se konečně začíná osmělovat a tlačit se do koše.

Kvalifikace DL

Sobotní zápas s WBA, což je Sparta spojená a posílená s TJ Dobřichovice, jsme začali laxně, bez chuti a bez vůle po vítězství. Přitom tento soupeř prohrál, jak se Slovankou, tak s Prosekem podobným výsledkem, jako my. Začali jsme hrát naplno, až v druhé půli a to si nemůžeme dovolit. Poslední čtvrtinu jsme vyhráli 21:12 a snížili náskok soupeře s první půlky na 17 bodový rozdíl (59:76). Bodově se prosadil Uzlík, ale v obraně to bylo podstatně slabší. Pochvalu zaslouží Gába, Barča a Verda. Slušně zahrála Lucka a škoda jen jejích občasných zmatků, které dokáže vyprodukovat.

Kvalifikace DL

Nasazení hráček v kvalifikaci o dorosteneckou ligu si představuji daleko vyšší, než jaké holky předvedly. Na druhou stranu si uvědomuji, že soupeřky byly starší a zkušenější. Odehráli jsme tři těžké zápasy, které jsou pro nás další basketbalovou zkušeností a přínosem do budoucna.

Příští týden nás prověří závěrečný turnaj v Brandýse nad Labem a tím ukončíme letošní dlouhou sezónu.

:: 02.06.2007 - Kvalifikace o DL

Diskuze

Zatím není zveřejněn žádný diskuzní příspěvek.

Pro přispívání do diskuze se musíte přihlásit.
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo