# jméno hráče TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
14 Tomáš Sochor 2/1 1 0 3 2
15 Vladimír Kobetič 1/0 6 1 15 2
18 Štěpán Koubek 0/0 2 3 13 1

Komentář k zápasu

SDPB v 2.kole - opět neúspěch, snad jsme si již vybrali slabší chvilky a v pátečním zápase zvítězíme !!!
Druhý zápas sezony se soupeřem, který v loňském roce skončil na druhém místě, se nám podařilo zahájit velmi dobře a v první čtvrtině jsme hlavně díky Hugovi (5x 3 a 1x 2) získali vedení o 9 bodů. Bohužel ve druhé čtvrtině se nám již zakončování nedařilo a toho soupeř využil k srovnání stavu.

I v druhé polovině zápasu se nepodařilo soupeře přehrát. Podle stavu třetí čtvrtiny 8:9 je vidět, že se dobře bránilo, ale bohužel totálně odešla střelba. V závěru zápasu se nám podařilo sice bodově dorovnat, ale již se nepodařilo zápas zvrátit. Na výsledku se jako obyčejně podepsal i "výkon" rozhodčích. Kromě Huga, který zápas dobře rozjel svou přesnou střelbou, bych chtěl vyzdvihnout ještě výkon Tomáše Sochora, který dokázal důsledně ubránit celkem bez faulů jednoho z dlouhých tak, že mu začaly ujíždět nervy.