# jméno hráčky TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
12 Kateřina Kantová 2/0 4 0 8 2
14 Barbora Klasová 0/0 6 1 15 0
16 Lenka Zyková 2/0 2 0 4 0

Komentář k zápasu

Po 3 neúspěšných zápasech konečně vítězství a nutno podotknout, že zasloužené. Naše ženy jsou zpět !!! Tentokrát to odskákalo družstvo Stodůlek 69:44 ...
Soupeřkám ze Stodůlek měly holky co vracet z vekovního utkání, kde napodzim prohrály 55:64.

Toto však bylo zcela jiné utkání, již od počátku zápasu bylo jasné, že chceme přerušit šňůru prohraných zápasů a nastartovat šňůru novou, tentokrát v zelených číslech.

Byť byly soupeřky v kompletní sestavě, nedařilo se jim proti naší dobré obraně prosadit. V první čtvrtině v obranných doskocích excelovala Krůpa, která nepřesné soupeřky nešetřila a druhou šanci jim prostě nedala. V útoku se nám dařilo střídavě, zapařili jsme pár šancí, ale i tak jsme si vybudovali již 10 bodový náskok v prvním dějství 18:8.

Dílčí úspěch odstranil naší nervozitu a bodový nášup narůstal o to rychleji. Dařila se rychlá kombinace i s třelba z dálky. Své první trojky zaznamenaly v druhé čtvrtině Barča a Janik. Po polovině zápasu byl již rozdíl 15 bodů a vypadalo to na jasné vítězství.

Třetí čtvrtina byla oboustranně trošku bodově chudá, vyrobilo se pár nepřesných přihrávek a také zakončení nebylo nejpřesnější. Avšak nahráno jsme měli a navíc soupeřky se stále nemohly chytit, což nám pochopitelně vůbec nevadilo :-).

Závěrečná čtvrtina byla již úplně o klidu, 23 bodové vedení ani nic jiného nenabízelo. Povedlo se i pár pěkných akcí pro diváky, které byly oceněny potleskem.

Na závěr bych rád pochválil Honzu za zkušené vedení družstva v zápase, pěkný výkon podala Janik s 19 body (3 trojky), výtečně jí sekundovala Barča s 15 body (1 trojka) a Zuzka s 13 body. V neposlední řadě bych rád přivítal Kačku, která se vrací po mateřské a popřál bych jí, ať se jí daří nejen na palubovce.