Navigace
 
 


Zvolit hvězdu zápasu
 

Výkon každého hráče(ky) mohou hodnotit všichni přihlášení hráči(ky) do týdne po odehrání utkání. Každý smí ohvězdičkovat daného hráče(ku) v daném zápase pouze jednou.

Průměrné hodnocení s počtem hodnotitelů lze vidět vždy u každého hráče. Níže je uvedena tabulka s významem počtu hvězdiček.

Umí lépe!
Průměrný výkon!
Statečný výkon!
Povedený výkon!
Vynikající!
 
SDPA vs. Slovan Bohnice A
 
Sezóna:
Soutěž:
Datum a čas:
Adresa:
2016/2017
muži,Přebor B
14.11.2016 19:45
Bukolská 570, Praha 8 Bohnice
 
Sokol Dolní Počernice A 69
Slovan Bohnice A 63
 
# jméno hráče TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
5 Oto Krištof 8/4 4 1 15 4
3
7 Vladimír Kobetič 0/0 0 1 3 1
2
8 Tomáš Jelínek 4/3 3 0 9 3
3
9 Jakub Henčl 5/4 0 0 4 1
3
12 Peter Purdeš 2/0 0 1 3 2
3
13 Filip Mikel 2/1 6 0 13 0
3
14 Roman Šebl 4/2 3 0 8 1
2
17 Petr Klouda 12/6 3 0 12 2
3
21 Adam Kurzok 0/0 1 0 2 3
3
 


Diskuze

Petr Klouda
Klouďák 15.11.2016, 08:15:41

Nakonec výhra apovedený zápas. Tomu ale vděčíme především výbornému výkonu ve 3.čtvrtině. V tomto úseku jsme super bránili, měli jsme několik zisků z výpomoci v obraně (3 z nich z toho, že jsme zodpovědně zůstali u svého hráče na silné straně a soupeř tak neměl na koho vyhodit...jen víc takovýchto :-) ), ty se potom proměňovali v rychlé protitůtoky, kterými jsme si vybudovali vedení. Doufám, že posledních asi 6minut nám bude poučením pro to, jak se dá splašeným útokem a laxní obranou téměř ztratit 20ti bodový náskok. 

Rád bych ještě připojil krátký koměntář k individuálním výkonům:

Oto: fantastická práce v obraně, přechod do protiútoku, chválím za agresivní vniky při postupném útoku. Těch mohlo být klidně i více, vnik a výhoz nám opravdu funguje a můžeme z toho těžit. Nezapomínám ani na dobrou práci při útočných doskocích.

Vláďa: Bodově by mohlo být trochu lépe, máš super vnik, využij toho, třeba i získaným faulem. To, co se ale neukazuje v zápise, je taky hodně důležité. Tady mám na mysli hlavně obrannou činnost a bojovnost v útočném doskoku. Pochvala za zisky v obraně a z výpomoci.

Jelen: Všichni pivoti se musíme více zaměřit na výpomoc v nájezdu, uvědomit si, která je silná strana a kdy mám a nemám vypomáhat. Tam vidím slabiny. Na druhou stranu velmi dobrý výkon v útoku. Na to, že jsi měl delší pauzu, to střelecky vypadalo velmi dobře. Pochvala za šestky!

Kuba: Takže zápasovou nálož už máš odbytou, těšíme se na další zápas na jaře :-) Výborný výkon v obraně a v přechodu do rychlého protiútoku. V obraně chválím ukázněnost, kdy i při velkém obraném tlaku nefauluješ. Super šestky!

Peter: Musíš zapracovat na obraně 1na1, je potřeba, abys si víc věřil a hlavně při obraně trojky přistupoval k hráči blíž a dřív. V útoku dobrá práce, střely začnou padat, zkus se víc zaměřit na vnik a výhoz, měl jsi  hodně těžkých střel po driblinku. Ale to jsou jen drobnosti, celkově pochvala ;-)

Filip: Chválím za organizaci hry, a breaků, měl jsi z toho několik pěkných bodů, které hodně pomohli. Jako vždy dobrá obrana, jen se víc zaměřit na dodržování taktiky při obraně clony na míč a chodit to vrchem, ne spodem. Musím se tě zastat, za spomalení útoku v poslední části hry, opravdu, kdykoliv to Filip nahrál, tak z první, nebo druhé přihrávky byla střela, klidně i v 10. vteřině útoku, což bylo hodně brzo, navíc nám střely nepadaly. Měl jsem asi vyřešit timeoutem.

Roro: Stejně, jako u všech pivotů vidím nedostatky ve výpomoci v obraně. Jinak v útoku super výkon, chválím i za rychlý přesun do protiútoků a dobře zajištěný obranný doskok.

Já: sebehodnocení není žádoucí a je z podstaty neobjektivní, proto se zdržím. Rozhodně ale zlepšit šestky a výpomoc v obraně.

Adam: Tak jako všichni pivoti, je třeba se více soustředit na obranu, měli bychom tam fungovat, jako taková posjistka při nájezdu z venku. Když si budou naši malí hráči jistí, že je za nimi kvalitní výpomoc, můžou trochu více riskovat a agresivně bránit, z čehož máme potom tolik bodů zadarmo. Jsem rád, že je na tobě vidět, že nad tím, kdy máš vypomáhat a kdy ne, opravdu přemýšlíš a snažíš se to udělat správně. Je tam vidět zlepšení zápas od zápasu. V útoku dnes méně bodů, ale pokud si uvědomuju, tak pozice jsi vybíral dobře, nenutil ses, takže spíš jen špatný den a nespadlo to. Dobrá práce i při obranném doskoku, který jsme si hezky pohlídali po celý zápas.

Roman Šebl
Románek 15.11.2016, 08:39:01

Oto: Nechápu, total king
Vláďa: Kurňa to nasazení! Respekt!
Jelen: Jaj jak je tam těmi svými otočkami vodil
Kuba: Mazec press od tebe schytali
Peter: Už to rozjíždí!
Filip: Wááu ty penetrace!
Klouďák: Dominující! Nebranitelný!
Adam: Spolupráce jedna báseň

 

Petr Polcar
Petruna 15.11.2016, 08:51:02

Gratulace nejen k vítězství, ale také  k novému redaktorovi ... super.Wink

Pro přispívání do diskuze se musíte přihlásit.
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo