Navigace
 
 


Zvolit hvězdu zápasu
 

Výkon každého hráče(ky) mohou hodnotit všichni přihlášení hráči(ky) do týdne po odehrání utkání. Každý smí ohvězdičkovat daného hráče(ku) v daném zápase pouze jednou.

Průměrné hodnocení s počtem hodnotitelů lze vidět vždy u každého hráče. Níže je uvedena tabulka s významem počtu hvězdiček.

Umí lépe!
Průměrný výkon!
Statečný výkon!
Povedený výkon!
Vynikající!
 
SDPM vs. Sokol Nusle B
 
Sezóna:
Soutěž:
Datum a čas:
Adresa:
2017/2018
st. dorky,Střední Čechy
12.11.2017 00:00
 
 
TJ Sokol Dolní Počernice 60
Sokol Nusle B 48
 
# jméno hráčky TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
5 Barbora Buřičová 0/0 0 0 0 2
6 Klára Falladová 7/4 8 0 20 2
10 Lucie Kopecká 0/0 8 0 16 0
11 Lucie Krausová 2/1 3 0 7 2
13 Alexandra Volková 2/2 2 0 6 3
18 Adéla Hortová 4/1 1 2 9 0
22 Karolína Menšíková 0/0 1 0 2 3
 


Komentář k zápasu

Nedělní odveta opět nalila dolnopočernickým baskeťačkám krev do žil.

Nedělní zápas se stejným soupeřem jakoby volně pokračoval v duchu toho sobotního. Protože pokud jsme se v sobotu zlepšovali od 3 čtvrtiny a chybělo nám ještě trochu času, abychom uhráli lepší výsledek, tak v neděli jsme dobrý sobotní výkon neustále zlepšovali již od začátku.
Dařilo se téměř vše. Výborný útočný i obranný doskok, přechod do rychlého protiútoku ( ! ) a k tomu velmi slušná střelba, minimum zkažených přihrávek. Agresivity soupeře jsme se nezalekli a dokázali stejným způsobem reagovat.
Výborně a bojovně hrála jako vždy Shaky, pro kterou žádný míč není ztracený, Klárka bezvadná v útoku - hra zády ke koši i schopnost zklidnit hru, Alex o mnoho procent lepší než v sobotu a konečně  se prosazující nejen na doskoku, ale i v útoku. Áďa precizně vyvážející míč a  rozehrávající a spolupracující v útoku s Klárkou a schopností podržet balon, Lucík hrající dnes s velkou chutí a střelecky se prosazující, Bára dnes výborná a minimálně kazící. Lucka Kopecká se svému rodnému klubu trochu pomstila, když z výborných protiútoků zaznamenala všechny své body a byla druhou střelkyní zápasu.
Samozřejmě i chyby tam byly, ale dnes je zdvořile přejdu, protože radost z výborného výkonu a konečné vítězství je přehlušily.
Mirek

Diskuze

Zatím není zveřejněn žádný diskuzní příspěvek.

Pro přispívání do diskuze se musíte přihlásit.
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo