Navigace

Zvolit hvězdu zápasu

Výkon každého hráče(ky) mohou hodnotit všichni přihlášení hráči(ky) do týdne po odehrání utkání. Každý smí ohvězdičkovat daného hráče(ku) v daném zápase pouze jednou.

Průměrné hodnocení s počtem hodnotitelů lze vidět vždy u každého hráče. Níže je uvedena tabulka s významem počtu hvězdiček.

Komentář k zápasu

Po těsné včerejší prohře jsme si dnes v Kralupech vylepšili vítěznou bilanci. Utkání se však neobešlo bez chyb..

První čtvrtinu jsme zahájili zónovou obranou, která nebyla příliš úspěšná. Stejně jako v předešlém utkání se holky nedokázaly pod košem zorientovat a ztrácely na obranném doskoku. Důvodem byla absence boje o pozici a nedůsledné braní na záda. Ačkoliv proti nám soupeřky neměly výškovou převahu, pomocí doskoků získávaly dva až tři pokusy na střelbu.

Nízké skóre Q1 11:9 mělo také za důvod neúspěšnou střelbu ze střední vzdálenosti bez následného doskoku. Útok se tedy zaměřil na hru přes podkošové hráčky, které měly v bedně spoustu prostoru a mohly se tak prosazovat hrou zády ke koši. V kombinaci se změněnou osobní obranou nám druhá čtvrtina vynesla příjemný náskok třinácti bodů. Q2 25:12

V druhé polovině jsme si již skóre dokázali pohlídat a díky rychlým brejkům, na které dnes mnohokrát vybojovala balóny Šefi, body jen přibývaly. Když už zmiňuji brejky, musím vypíchnout výkon Barušky, která vybíhala do rychlých protiútoků, ale především perfektně pracovala v obraně. Dobře dnes také zahrála Áďa, která zklidňovala rozehrávku a proměňovala četné nájezdy. Q3 40:19

Příjemným překvapením byla Agy, která dnes setřásla nervozitu a zahrála tak, jak ji z tréninků známe. Shaky, pokud zapomenu na zbytečné fauly, sršela bojovností a byla, bohužel téměř jediná, znát na doskoku.

V úterý se těšte na drilování zad a doskoků!