Navigace

Zvolit hvězdu zápasu

Výkon každého hráče(ky) mohou hodnotit všichni přihlášení hráči(ky) do týdne po odehrání utkání. Každý smí ohvězdičkovat daného hráče(ku) v daném zápase pouze jednou.

Průměrné hodnocení s počtem hodnotitelů lze vidět vždy u každého hráče. Níže je uvedena tabulka s významem počtu hvězdiček.

Komentář k zápasu

Utkání proti BC Xtreme Tigers odstartovalo dolnopočernický černý pátek.

Páteční večer sliboval pěknou basketbalovou podívanou. Zápas proti Tigers byl totiž bojem o třetí místo v základní části Nadregionální soutěže. Soupeř nad námi na své půdě zvítězil, a tak přirozeně rostla naše touha mu to doma oplatit.

Nadšení však zůstávalo pouze v hledišti. Ačkoliv jsme měli oproti soupeři početní převahu, dokázal s námi držet krok, a co víc, prokazoval daleko větší bojovnost. Stav první čtvrtiny byl sice vyrovnaný, ale aktivitou jsme se Tigers nemohli vyrovnat. Chyběly hráčky na doskoku, důslednost v obraně a ani dokola omílaný tlak na rozehrávající hráčku. Q1 20:17

Se začátkem druhé čtvrtiny se nám přestala dařit i střelba, a právě tehdy soupeř chytil druhý dech. Jedenáctibodou šňůrou se vyhoupl do vedení a podvrtal sebevědomí našich střelců ještě víc. Q2 20:34

V průběhu druhé poloviny jsme se pořádně natrápili v útočné fázi a přestože bodový stav nebyl stále rozhodující, domácím baskeťačkám se nepodařilo zmírnit soupeřův odpor. Q3 37:45

Nutno zmínit, že o téměř všechny body se postaraly dvě soupeřovy hráčky, které jsme nedokázali ubránit. Až čtyři minuty před koncem se domácí basketbalistky konečně rozhodly přitvrdit. Začaly napadat rozehrávku a zjistily, že aktivní defenzíva nese své ovoce. Základní hrací doba však na dohnání soupeřova náskoku nestačila, a tak jsme vlastní vinou přišli o důležité vítězství.