Zvolit hvězdu zápasu
 

Výkon každého hráče(ky) mohou hodnotit všichni přihlášení hráči(ky) do týdne po odehrání utkání. Každý smí ohvězdičkovat daného hráče(ku) v daném zápase pouze jednou.

Průměrné hodnocení s počtem hodnotitelů lze vidět vždy u každého hráče. Níže je uvedena tabulka s významem počtu hvězdiček.

Umí lépe!
Průměrný výkon!
Statečný výkon!
Povedený výkon!
Vynikající!
 
SDPA vs. TJ ČZU
 
Sezóna:
Soutěž:
Datum a čas:
Adresa:
2018/2019
muži,Přebor A
12.10.2018 20:10
ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice
 
Sokol Dolní Počernice A 89
TJ ČZU 64
 
# jméno hráče TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
5 Oto Krištof 2/1 1 0 3 2
7 Vladimír Kobetič 0/0 0 0 0 1
8 Tomáš Jelínek 4/0 3 0 6 2
9 Viktor Fodor 0/0 2 2 10 2
10 Ondřej Chwaszcz 1/1 0 4 13 1
11 Gabriel Jankó 0/0 3 0 6 2
13 Filip Mikel 2/2 4 1 13 2
14 Roman Šebl 0/0 3 1 9 2
15 Miroslav Kovácsik 0/0 2 0 4 2
17 Jakub Šorm 0/0 2 1 7 2
18 Marek Zachar 4/3 0 0 3 0
21 Adam Kurzok 4/3 6 0 15 4
 


Komentář k zápasu

Na domácí palubovce byl k vidění poprvé v historii zápas mužského Přeboru A.

A premiéra nám vyšla vskutku báječně.

Po dvou úvodních zápasech v nové soutěži, která budí již určitý respekt, jsme dosáhli na dvě výhry a sdíleli jsme průběžné první místo. Pro nováčky soutěže jednoznačně parádní vstup do soutěže. Dosavadní neporazitelnost našeho celku měla být otestována také poprvé na domácí palubovce.

K zápasu jsme se sešli v plném počtu 12 hráčů! Chyběl pouze kauč Klouďák. U soupeře šlo napočítat o pět hráčů méně. Hráči ČZU jsou totiž zkušení borci, kteří v minulé sezóně obsadili 4. místo soutěže a také si živě pamatujeme jednoznačnou prohru s tímto celkem, kterou nám uštědřili ještě v Přeboru B. Karty tedy byly ale díky síle naší lavičky rozdány tak, že při urputném snažení o výhru (pokud současně vyloženě neselže střelba), by mohlo jít o vyrovnaný a pohledný zápas.

Úvod se více vydařil nám. Rozhodně totiž nebyla cítit nějaká nervozita z prvního domácího zápasu a se soupeřem jsme drželi krok. Respektive jsme jej i mírně převyšovali. Bylo nám však jasné, že každé byť jen párminutové zaváhání, by nás mohlo připravit o celý zápas. Podkošový hráči soupeře obratně ovládali svůj prostor, my jsme však aktivní obranou i po našich ztrátách dokázali získat řadu balonů zpět na svou stranu. Chyby v obraném doskoku jsme postupně více eliminovali a ke konci druhé čtvrtiny jsme předvedli i dobré založení rychlých protiútoků. U nich jsme cítili potenciál i do budoucna. Přeci jen počtem hráčů jsme soupeře jasně převyšovali a soupeř svou aktivitou spíše začínal zaostávat. V poločasu jsme si mohli užít průběžné vedení 43:35, kdy poslední minuty byly obzvláště povedené.

Nepodělat úvod 3Q a zvýšit ještě alespoň drobně náskok před poslední čtvrtinou byl úkol, který se podařilo splnit na jedničku. Trojky Ondry byly pro soupeře devastující. Cool V kombinaci se stále soustředěnou obranou podkošových hráčů, kteří se snažili víc a víc hrát jeden na jednoho nám konec 3Q přinesl vedení o 18 bodů. A první výhra doma hned v prvním zápase byla určitě naspadnutí. Stačí nezaváhat na úvodu 4Q.

Na rozehrávku šel Filip, který se snažil velmi dobře takticky držet čas. Dribling však znamenal statiku u ostatních v útoku a několik útočných akcí skončilo ve špatně připravených pozicích. Soupeř se mírně přiblížil. Kádr na palubovce doplnil Ondra a pak také Viktor a aktivita v útoku dostala zcela nový obraz. Nikdo už nemohl pochybovat, že tohle i potřetí v řadě klapne.

Je to tam, vyhráli jsme 89:64 a vedeme tabulku Přeboru A. Kupujeme dresy do mattonky.

V pondělí nás čeká Stavební fakulta. Zápas bude o to těžší, že budou určitě chybět Gabi s Jelenem - tedy hned dva podkošový hráči. A možná i Adam.


Diskuze

Zatím není zveřejněn žádný diskuzní příspěvek.

Pro přispívání do diskuze se musíte přihlásit.
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo