Zvolit hvězdu zápasu
 

Výkon každého hráče(ky) mohou hodnotit všichni přihlášení hráči(ky) do týdne po odehrání utkání. Každý smí ohvězdičkovat daného hráče(ku) v daném zápase pouze jednou.

Průměrné hodnocení s počtem hodnotitelů lze vidět vždy u každého hráče. Níže je uvedena tabulka s významem počtu hvězdiček.

Umí lépe!
Průměrný výkon!
Statečný výkon!
Povedený výkon!
Vynikající!
 
SDPA vs. FENIX MODŘANY A
 
Sezóna:
Soutěž:
Datum a čas:
Adresa:
2018/2019
muži,Přebor A
02.11.2018 18:30
Herrmannova 24, P4
 
Sokol Dolní Počernice A 69
FENIX MODŘANY A 72
 
# jméno hráče TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
5 Oto Krištof 12/4 2 0 8 1
1
7 Vladimír Kobetič 2/1 3 0 7 3
1
9 Viktor Fodor 0/0 0 1 3 2
1
10 Ondřej Chwaszcz 1/1 3 1 10 3
1
11 Gabriel Jankó 1/1 3 0 7 1
1
13 Filip Mikel 3/1 3 5 22 4
1
14 Roman Šebl 0/0 1 0 2 4
1
15 Miroslav Kovácsik 0/0 0 1 3 4
1
17 Jakub Šorm 0/0 0 1 3 3
1
21 Adam Kurzok 3/0 2 0 4 4
1
 


Komentář k zápasu

K pátečnímu utkání na palubovce soupeře jsme nastoupili trochu rozpačitě, ale i tak jsme se v první čtvrtině hlavně díky rychlé hře a ziskům ujali vedení. Bohužel bodová ztráta, která vznikla střeleckou impotencí ve druhé a třetí čtvrtině byla příliš vysoká. Ani závěrečný nápor a trojková smršť v poslední čtvrtině už bohužel nestačili na vítězství, ale jen na dramatickou koncovku. Děkujeme za podporu SODOPO fanoušků (Saif s rodinkou, díky i za foto), příště už se pochlapíme vítězstvím!

První čtvrtina (Modřany vs. SDPA 14:16)

Zápas začal v rychlém tempu - soupeře jsme překvapili a ujali jsme se rychlého vedení. Bohužel jsme ale nedokázali soupeře zašlapat do země, když jsme měli převahu. Měli jsme dost zisků, ale na body jsme proměnili jen nedostatečné množství. Příliš mnoho rychlých protiútoků po zisku končilo nepřipravenou střelou, nebo naší ztrátou. Stačilo trochu klidnější zakončení a lepší trestné hody a bez problému jsme mohli mít  na svém kontě 25b. Na kdyby se ale nehraje...

 

Druhá čtvrtina (Modřany vs. SDPA 20:9)

Zpomalili jsme tempo, v útoku jsme se uchýlili k zakončením z dálky. Částečně to bylo i soupeřovým fyzickým pojetím hry, ale tím spíše jsme měli více napadat nájezdy a získat si alespoň fauly. Přizpůsobili jsme se soupeřovu tempu hry, rychlý protiútok prakticky neexistoval a to ve spojení s neúspěšnoiu střelbou znamenalo pouze 6b za čtvrtinu! (na 9b nás posunula trojka Filipa v poslední vteřině poločasu...)

 

Třetí čtvrtina (Modřany vs. SDPA 25:17)

Věřil jsem, že do nového poločasu nastoupí nový tým, který se vrátí k napadání a rychlým protiútokům. Bohužel však první polovina třetí čtvrtiny byla de facto jen pokračováním druhé čtvrtiny, navíc ještě spojená s několika ztrátami. Závěr čtvrtiny se nám však povedl - několik zisků z agresivní obrany na perimetru se proměnilo v body. Navíc spadlo i pár střel v postupném útoku, což zažehlo naši naději na comeback.

 

Čtvrtá čtvrtina (Modřany vs. SDPA 13:27)

Několik přsných střel za tři body nás přiblížilo na kontakt. Tým se semkl a začal věřit v možnost vítězství. Obrana pracovala, v útoku jsme se snažili o rychlou hru. Nakonec se nám podařilo přiblížit až na jeden bod. Naneštěstí soupeř zkušenou hrou, jistou střelbou trestných hodů a dvou důležitých košů v posledních dvou minutách nakonec uhájil těsné vítězství. Naše závěrečná akce (14,8 sekund do konce zápasu, míč v držení) nedopadla podle očekávání. Neseznámen se zbývajicím časem do konce zápasu, se JR Smith rozhodl vyslat "střelu naděje" 8 vteřin před klaksonem. Laughing Naneštěstí heroická střela alá NBA přes obránce ze záklonu a odskoku nepřinesla ovoce. Nakonec ale vzpomínka zůstane na vyprávění dalším generacím. Cool

 

Závěrem

Z tohoto utkání nám plynou jistá ponaučení. Poučit se z chyb a snažit se hrát "náš basket" -> agresivní obrana, výpomoc, rychlý přechod do protiútoku. Neuspokojovat se přemírou střel z dálky. Na druhou stranu je vidět, že když se kousneme, jsme schopni stáhnout i velký bodový rozdíl. Pokusme se tedy kousnout hned od začátku a tento bodový rozdíl si naopak vybudovat, než abychom ho poté museli stahovat. Všem děkuji a těším se na příští utkání!

 


Diskuze

Zatím není zveřejněn žádný diskuzní příspěvek.

Pro přispívání do diskuze se musíte přihlásit.
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo