Navigace

Zvolit hvězdu zápasu

Výkon každého hráče(ky) mohou hodnotit všichni přihlášení hráči(ky) do týdne po odehrání utkání. Každý smí ohvězdičkovat daného hráče(ku) v daném zápase pouze jednou.

Průměrné hodnocení s počtem hodnotitelů lze vidět vždy u každého hráče. Níže je uvedena tabulka s významem počtu hvězdiček.

Komentář k zápasu

Víkendovým zápasům něco chybělo. Rozhodčí... dvakrát..

Víkendová dvojička byla zahájena nepříjemným překvapením. Delegační složky zrušily delegaci na sobotní utkání a delegovat na neděli se pro jistotu vůbec neobtěžovaly..stejně jako dát to komukoli vědět. Nedělní utkání jsme tedy odehráli s provizorním sudím.

Stav byl po celé utkání dost vyrovnaný. Zatímco naše úspěšnost pramenila z rychlých brejků, soupeř těžil z našich chyb v osobní obraně a špatného přebírání. Q1 16:18

Doskoky, které nás v posledních zápasech dost trápily, jsme si tentokrát dokázali pohlídat. To se projevilo také v ofenzivě, kde jsme díky doskočeným míčům získávali další pokusy na zakončení. Q2 35:30

Na začátku druhého poločasu soupeř vytáhl obranu a začal tlačit na naši rozehrávku. Kvůli snaze "probít se" přes půlku a splašenému přechodu do útoku následovala šňůra ztracených míčů, které končily v naší obroučce. K těmto ziskům Nusle přidaly ještě tři úspěšné trojkové střely a bylo opět vyrovnáno. Q3 47:47

Závěrečná čtvrtina byla z naší strany jako na horské dráze. Povedenou obranu a zisky opět střídaly propady v rozehrávce a zástupy špatných přihrávek. Co však bylo po celý zápas stabilní byla bojovnost, za kterou všechny moc chválím a díky které jsme dnes utkání dotáhli do vítězného finiše.