SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (1989/1990)
 
Soutěž: 2.třída C
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1989/1990 - SDPA - muži, 2.třída C
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Tesla Žižkov "D" 22 19 3 0 1664:1324 340 41
2 Sokol Dejvice "A" 22 17 5 0 1728:1426 302 39
3 Slovan Cs. Flim "A" 22 16 6 0 1670:1578 92 38
4 Přírodní Vědy "A" 22 13 9 0 1526:1491 35 35
5 Sokol Dolní Počernice "A" 22 10 12 0 1362:1355 7 32
6 Meteor Praha "B" 22 10 12 0 1404:1444 -40 32
7 VŠTJ Humanitní fakulta "A" 22 10 11 1 1376:1421 -45 31
8 Slovan Bohnice "A" 22 9 13 0 1267:1263 4 31
9 Sokol Přední Kopanina 22 7 15 0 1435:1623 -188 29
10 Sokol Malešice 22 8 13 1 1187:1311 -124 29
11 VŠTJ Chemie "B" 22 7 15 0 1303:1445 -142 29
12 Spartak Dejvice "B" 22 6 16 0 1429:1670 -241 28
 

TABULKA 1989/1990 - SDPA - muži, 2.třída C
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Ivan Kunc 18 14/8 18 17 95 23 5.3 0.9 1.3 57.1
5 Oldřich Čech 17 33/16 63 3 151 46 8.9 0.2 2.7 48.5
6 Petr Polcar 18 128/106 158 0 422 56 23.4 0.0 3.1 82.8
7 David Přibek 5 2/1 4 0 9 6 1.8 0.0 1.2 50.0
8 Pavel Boček 13 9/6 26 12 94 23 7.2 0.9 1.8 66.7
9 Vladimír Musil 7 0/0 4 0 8 9 1.1 0.0 1.3 -
10 Marcel Petrák 10 5/4 14 1 35 19 3.5 0.1 1.9 80.0
11 František Chaloupecký 7 0/0 1 0 2 11 0.3 0.0 1.6 -
12 Lubor Novotný 13 7/2 26 0 54 22 4.2 0.0 1.7 28.6
13 Jindřich Bárta 12 10/4 12 0 28 25 2.3 0.0 2.1 40.0
14 Petr Bejdl 1 0/0 2 0 4 3 4.0 0.0 3.0 -
15 Miloslav Poschel 11 6/1 10 0 21 9 1.9 0.0 0.8 16.7
17 Pavel Mišejka 18 100/56 77 24 282 42 15.7 1.3 2.3 56.0
SOUHRN 19 314/204 415 57 1205 294 63.4 3.0 15.5 65.0
 

ROZPIS zápasů 1989/1990 - SDPA - muži, 2.třída C
 
datum čas soupeř adresa výsledek
30.11.99 00:00 Sokol Přední Kopanina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 83:42
17.10.89 18:30 VŠTJ Chemie "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:60
24.10.89 20:35 Spartak Dejvice "B" Na Hanspaulce 4, P6 90:67
31.10.89 18:30 Tesla Žižkov "D" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:67
30.11.99 00:00 Sokol Malešice 61:70
14.11.89 18:30 Slovan Cs. Flim "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:89
22.11.89 21:00 Přírodní Vědy "A" Dynamo Pankrác 53:64
28.11.89 18:30 Meteor Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:60
05.12.89 19:30 Sokol Dejvice "A" SVVŠ Arabská, P6 60:78
12.12.89 18:30 Slovan Bohnice "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:58
09.01.90 20:00 VŠTJ Humanitní fakulta "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:62
18.01.90 19:50 Sokol Přední Kopanina Suchdol, P6 70:75
22.01.90 21:00 VŠTJ Chemie "B" Brumlovka 46:35
30.01.90 18:30 Spartak Dejvice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:50
07.02.90 19:10 Tesla Žižkov "D" Tesla Žižkov, P3 - Žižkov 67:64
13.02.90 18:30 Sokol Malešice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:46
21.02.90 18:00 Slovan Cs. Flim "A" Sokolovna Zlíchov 71:79
13.03.90 18:30 Přírodní Vědy "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:74
19.03.90 18:15 Meteor Praha "B" ZŠ Žernosecká 1597, P8 - Kobylisy 67:68
27.03.90 18:30 Sokol Dejvice "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:77
04.04.90 20:15 Slovan Bohnice "A" U Čimického háje 580, P8 44:70
10.04.90 18:30 VŠTJ Humanitní fakulta "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo