SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (1990/1991)
 
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1990/1991 - SDPA - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dejvice "A" 22 18 4 0 1762:1406 356 40
2 Přírodní vědy "A" 22 17 5 0 1441:1304 137 39
3 Spartak Radotín 22 16 6 0 1735:1499 236 38
4 Sokol Motol "B" 22 12 10 0 1700:1577 123 34
5 Medicina Praha 21 13 8 0 1457:1352 105 34
6 Pankrác "B" 22 9 13 0 1495:1541 -46 31
7 Slovan Bohnice "A" 21 11 9 1 1184:1234 -50 31
8 Admira Kobylisy "B" 22 9 12 1 1378:1419 -41 30
9 Sokol Dolní Počernice "A" 22 8 14 0 1488:1607 -119 30
10 Tesla Žižkov "D" 22 8 14 0 1530:1651 -121 30
11 Humanitní Fakulta "B" 22 8 14 0 1211:1357 -146 30
 

TABULKA 1990/1991 - SDPA - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Ivan Kunc 19 38/24 38 20 160 37 8.4 1.1 1.9 63.2
5 Oldřich Čech 13 26/14 33 0 80 39 6.2 0.0 3.0 53.8
6 Petr Polcar 20 107/68 152 38 486 68 24.3 1.9 3.4 63.6
7 Ondřej Lukeš 6 6/4 8 0 20 6 3.3 0.0 1.0 66.7
8 Pavel Boček 20 40/21 34 21 152 54 7.6 1.1 2.7 52.5
9 Vladimír Musil 16 10/3 14 1 34 17 2.1 0.1 1.1 30.0
10 Marcel Petrák 15 9/1 23 2 53 46 3.5 0.1 3.1 11.1
11 František Chaloupecký 4 0/0 1 0 2 2 0.5 0.0 0.5 -
12 Lubor Novotný 10 10/4 19 0 42 22 4.2 0.0 2.2 40.0
13 Jindřich Bárta 12 9/2 14 0 30 11 2.5 0.0 0.9 22.2
15 Miloslav Poschel 3 10/3 1 0 5 5 1.7 0.0 1.7 30.0
16 Jiří Hrdina 7 6/4 3 0 10 10 1.4 0.0 1.4 66.7
17 Pavel Mišejka 18 97/54 77 42 334 57 18.6 2.3 3.2 55.7
SOUHRN 21 368/202 417 124 1408 374 67.0 5.9 17.8 54.9
 

ROZPIS zápasů 1990/1991 - SDPA - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
16.10.90 20:00 Humanitní Fakulta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:55
24.10.90 20:15 Slovan Bohnice "A" U Čimického háje 570, P8 - Bohnice 53:63
30.10.90 20:00 Admira Kobylisy "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:80
07.11.90 19:30 Sokol Dejvice "A" Arabská 682, P6 78:88
13.11.90 20:00 Medicina Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:71
21.11.90 17:40 Přírodní vědy "A" Ryšánka 47:63
27.11.90 20:00 AC Praha 1890 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:69
04.12.90 20:00 Pankrác "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:50
11.12.90 20:40 Tesla Žižkov "D" sokolovna Žižkov, P3 84:85
08.01.91 20:00 Sokol Motol "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:79
18.01.91 19:30 Spartak Radotín sokolovna Radotín 64:84
25.01.91 19:00 Humanitní Fakulta "B" Ryšánka 48:63
29.01.91 20:00 Slovan Bohnice "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:74
07.02.91 18:00 Admira Kobylisy "B" U školské zahrady 9, P9 - Kobylisy 49:72
12.02.91 20:00 Sokol Dejvice "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:76
07.03.91 19:00 Medicina Praha Zelený Pruh, P4 63:73
12.03.91 20:00 Přírodní vědy "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:43
30.11.99 00:00 AC Praha 1890 - 88:86
30.11.99 00:00 Pankrác "B" - 80:69
02.04.91 20:00 Tesla Žižkov "D" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 87:79
12.04.91 19:30 Sokol Motol "B" Homolka, P4 - Motol 57:90
16.04.91 20:00 Spartak Radotín ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:95
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo