SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (1992/1993)
 
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1992/1993 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Medicina 22 22 0 0 1903:1204 699 44
2 Technika strojní 22 18 4 0 1502:1288 214 40
3 VSK Přírodní vědy "A" 22 16 6 0 1437:1180 257 38
4 TJ ČKD Kompresory 22 14 8 0 1770:1503 267 36
5 TJ Praga jun. 22 12 10 0 1662:1417 245 34
6 PSK Union 22 12 10 0 1429:1423 6 34
7 START Praha 22 11 11 0 1298:1273 25 33
8 Sokol Kbely "C" 22 8 14 0 1411:1505 -94 30
9 Slovan Bohnice "A" 22 10 10 2 1125:1172 -47 30
10 Sokol Dolní Počernice "B" 22 4 17 1 1184:1667 -483 25
11 Sokol Kobylisy "A" 22 3 19 0 1095:1490 -395 25
12 AC Praha 1890 22 2 19 1 1219:1931 -712 23
 

TABULKA 1992/1993 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Rudolf Erbs 11 6/2 11 0 24 15 2.2 0.0 1.4 33.3
6 Oldřich Lukeš 12 14/6 14 0 34 24 2.8 0.0 2.0 42.9
7 Zbyněk Richter 21 105/53 91 31 328 62 15.6 1.5 3.0 50.5
8 Miloslav Šafařík 20 3/0 17 2 40 39 2.0 0.1 1.9 0.0
9 Vladimír Musil 20 20/3 58 3 128 26 6.4 0.1 1.3 15.0
10 David Bezdíček 15 14/6 22 1 53 14 3.5 0.1 0.9 42.9
11 František Chaloupecký 4 0/0 5 1 13 7 3.2 0.2 1.8 -
12 Ondřej Lukeš 17 23/11 97 1 208 30 12.2 0.1 1.8 47.8
13 Pavel Knitl 3 0/0 1 0 2 7 0.7 0.0 2.3 -
14 Miloslav Král 16 22/14 51 0 116 32 7.2 0.0 2.0 63.6
15 Jiří Petrák 3 0/0 3 4 18 9 6.0 1.3 3.0 -
17 Josef Javornický 14 25/13 25 5 78 24 5.6 0.4 1.7 52.0
18 Jiří Hrdina 19 73/26 58 0 142 56 7.5 0.0 2.9 35.6
SOUHRN 21 305/134 453 48 1184 345 56.4 2.3 16.4 43.9
 

ROZPIS zápasů 1992/1993 - SDPB - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
13.10.92 20:30 TJ Praga jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:84
19.10.92 17:30 Technika strojní Strahov, Diskařská 53:83
27.10.92 20:30 START Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:68
04.11.92 20:15 Slovan Bohnice "A" Podhajské Pole 34:66
10.11.92 20:30 Sokol Kobylisy "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:65
19.11.92 19:00 VSK Přírodní vědy "A" Ryšánkova 47:79
24.11.92 20:30 TJ ČKD Kompresory ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:84
03.12.92 20:30 Medicina Zelený Pruh 47:98
08.12.92 20:30 AC Praha 1890 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:39
18.12.92 19:30 Sokol Kbely "C" Litvínovská 500, P9 - Prosek 54:90
05.01.93 20:30 PSK Union ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 40:66
21.01.93 17:30 TJ Praga jun. Žitná 42, P2 49:120
12.01.93 20:30 Technika strojní ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:70
02.02.93 18:30 START Praha Hostýnská 2100, P10 - Malešice 0:20
09.02.93 20:30 Slovan Bohnice "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:59
19.02.93 19:15 Sokol Kobylisy "A" Sokolovna Kobylisy 71:48
09.03.93 20:30 VSK Přírodní vědy "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:78
16.03.93 21:00 TJ ČKD Kompresory Lovosická 559, P9 - Prosek 70:104
23.03.93 20:30 Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:93
29.04.93 18:15 AC Praha 1890 74:88
06.04.93 20:30 Sokol Kbely "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:50
14.04.93 20:00 PSK Union ZŠ Komárkova 61:115
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo