SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (1993/1994)
 
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1993/1994 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Praga jun. 20 19 1 0 1701:1068 633 39
2 Technika strojní Praha "B" 20 18 2 0 1590:958 632 38
3 PSK Union Praha 20 17 3 0 1379:1129 250 37
4 SK Meteor Praha "B" 20 12 8 0 1140:1115 25 32
5 VSK Iuridica "B" 20 10 10 0 1068:1239 -171 30
6 Sokol Žižkov "C" 20 8 12 0 1231:1343 -112 28
7 TJ Tatran P7 20 6 14 0 972:1163 -191 26
8 TJ Dopravní Podniky "C" 20 5 15 0 917:1229 -312 25
9 Sokol Dolní Počernice "B" 20 5 15 0 1047:1335 -288 25
10 AC Praha 1890 20 6 13 1 1111:1278 -167 25
11 BC Tempo Praha 20 4 16 0 1117:1417 -300 24
12 Spoje Praha 0 0 0 0 0:0 0 0
 

TABULKA 1993/1994 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 12 15/11 23 0 57 17 4.8 0.0 1.4 73.3
5 Jakub Král 8 39/19 34 0 87 22 10.9 0.0 2.8 48.7
6 Oldřich Lukeš 5 6/2 2 0 6 4 1.2 0.0 0.8 33.3
7 Zbyněk Richter 19 72/40 52 16 192 51 10.1 0.8 2.7 55.6
8 Miloslav Šafařík 19 7/3 13 0 29 36 1.5 0.0 1.9 42.9
9 Vladimír Musil 7 1/0 11 0 22 7 3.1 0.0 1.0 0.0
10 Marcel Petrák 12 12/5 16 0 37 27 3.1 0.0 2.2 41.7
11 Štěpán Lukeš 13 60/27 97 0 221 38 17.0 0.0 2.9 45.0
12 Ondřej Lukeš 16 18/5 66 0 137 35 8.6 0.0 2.2 27.8
13 Jindřich Bárta 16 20/6 29 0 64 33 4.0 0.0 2.1 30.0
14 Miloslav Král 15 23/10 42 0 94 40 6.3 0.0 2.7 43.5
15 Jiří Petrák 12 14/7 39 1 88 16 7.3 0.1 1.3 50.0
16 Jiří Řehák 2 6/2 2 0 6 6 3.0 0.0 3.0 33.3
18 Jiří Hrdina 18 72/27 65 1 160 52 8.9 0.1 2.9 37.5
SOUHRN 22 365/164 491 18 1200 384 54.5 0.8 17.5 44.9
 

ROZPIS zápasů 1993/1994 - SDPB - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
12.10.93 20:00 VSK Iuridica "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:64
20.10.93 18:15 AC Praha 1890 53:0
26.10.93 20:00 PSK Union Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:59
03.11.93 20:15 Spoje Praha Spoje 55:0
09.11.93 20:00 TJ Praga jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:97
15.11.93 20:15 TJ Tatran P7 ZŠ Alžírská 37:56
23.11.93 20:00 BC Tempo Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:34
30.11.93 18:40 SK Meteor Praha "B" ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 33:74
07.12.93 20:00 Technika strojní Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:94
14.12.93 20:35 Sokol Žižkov "C" Žižkov 55:84
04.01.94 20:00 TJ Dopravní Podniky "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 38:42
21.01.94 19:00 VSK Iuridica "B" Ryšánka 47:61
25.01.94 20:00 AC Praha 1890 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:68
03.02.94 20:00 PSK Union Praha ZŠ Blažovského 47:65
08.02.94 20:00 Spoje Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:0
18.02.94 17:45 TJ Praga jun. Žitná 42, P2 51:96
08.03.94 20:00 TJ Tatran P7 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:40
14.03.94 19:10 BC Tempo Praha ZŠ K lesu 558 52:69
22.03.94 20:00 SK Meteor Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:78
28.03.94 18:00 Technika strojní Praha "B" Strahov 54:84
05.04.94 20:00 Sokol Žižkov "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 80:94
30.11.99 00:00 TJ Dopravní Podniky "C" ZŠ Jakutská 1210, P10 Hostivař 64:73
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo