SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (1995/1996)
 
Soutěž: 2.třída D
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1995/1996 - SDPA - muži, 2.třída D
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Dolní Počernice "A" 22 21 1 0 1674:1176 498 43
2 Sokol Kbely "C" 22 17 5 0 1458:1268 190 39
3 Slovan Bohnice "A" 22 17 5 0 1230:967 263 39
4 PSK Union Praha 22 17 5 0 1597:1212 385 39
5 USK Asistenti 22 12 10 0 1492:1343 149 34
6 Sokol Žižkov "C" 22 13 7 2 1466:1370 96 33
7 Tatran Praha 7 22 8 14 0 1101:1265 -164 30
8 Slavoj OS "A" 22 8 14 0 1231:1461 -230 30
9 Olymp Praha 22 7 15 0 1377:1534 -157 29
10 Sokol Kobylisy "A" 22 5 17 0 1287:1582 -295 27
11 Sokol Košíře "B" 22 4 17 1 1246:1568 -322 25
12 Rapid Praha 22 3 18 1 927:1330 -403 24
 

TABULKA 1995/1996 - SDPA - muži, 2.třída D
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Ivan Kunc 17 24/18 38 19 151 27 8.9 1.1 1.6 75.0
5 Jiří Pokorný 5 0/0 0 0 0 10 0.0 0.0 2.0 -
6 Petr Polcar 18 54/32 72 13 215 46 11.9 0.7 2.6 59.3
7 Jiří Doškář 11 31/18 42 0 102 27 9.3 0.0 2.5 58.1
9 Tomáš Fallada 15 6/6 33 2 78 20 5.2 0.1 1.3 100.0
10 Pavel Boček 14 11/5 16 4 49 17 3.5 0.3 1.2 45.5
11 Štěpán Lukeš 15 59/25 109 0 243 29 16.2 0.0 1.9 42.4
12 Marek Šplíchal 4 4/3 3 1 12 4 3.0 0.2 1.0 75.0
13 Jiří Petrák 15 13/4 15 6 52 19 3.5 0.4 1.3 30.8
14 Tomáš Král 16 107/61 104 2 275 31 17.2 0.1 1.9 57.0
15 Jiří Nevšímal 19 28/14 28 0 70 34 3.7 0.0 1.8 50.0
16 Lubor Novotný 12 6/2 20 0 42 19 3.5 0.0 1.6 33.3
17 Pavel Mišejka 16 31/18 36 27 171 25 10.7 1.7 1.6 58.1
18 Jiří Hrdina 7 24/9 29 0 67 11 9.6 0.0 1.6 37.5
SOUHRN 20 398/215 545 74 1527 319 76.3 3.7 15.9 54.0
 

ROZPIS zápasů 1995/1996 - SDPA - muži, 2.třída D
 
datum čas soupeř adresa výsledek
17.10.95 18:30 Sokol Kbely "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:50
23.10.95 20:30 Tatran Praha 7 Alžírská 860, P6 55:34
31.10.95 18:30 Sokol Košíře "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 102:36
10.11.95 19:00 Sokol Kobylisy "A" U školské zahrady 9, P9 - Kobylisy 87:65
14.11.95 18:30 Olymp Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:40
21.11.95 20:30 Sokol Žižkov "C" Koněvova 19, P3 - Žižkov 68:61
28.11.95 18:30 PSK Union Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:70
05.12.95 18:30 Rapid Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:57
13.12.95 20:15 Slovan Bohnice "A" Lindavská, hala Bohnice, P8 48:44
19.12.95 18:30 Slavoj OS "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 93:64
11.01.96 18:45 USK Asistenti FTVS J.Mártiho 31, P6 71:56
26.01.96 19:40 Sokol Kbely "C" ZŠ Litvínovská 500, Praha 9, Prosek 76:53
30.01.96 18:30 Tatran Praha 7 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:32
06.02.96 18:15 Sokol Košíře "B" Klamovka 2051, 15000, Praha 5 89:76
13.02.96 18:30 Sokol Kobylisy "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:60
29.02.96 19:00 Olymp Praha U studánky 2, P7 83:76
05.03.96 18:30 Sokol Žižkov "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:59
22.03.96 20:30 PSK Union Praha ZŠ Blažovského P4 51:63
28.03.96 19:10 Rapid Praha ZŠ Žernosecká 1597, P8 - Kobylisy 64:37
02.04.96 18:30 Slovan Bohnice "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:50
10.04.96 18:15 Slavoj OS "A" ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 95:31
16.04.96 18:30 USK Asistenti ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:62
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo