SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (1996/1997)
 
Soutěž: 1.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1996/1997 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Motol "C" 22 17 5 0 1601:1355 246 39
2 BC Sparta jun. 22 17 5 0 1719:1382 337 39
3 VSK Iuridica "A" 22 16 6 0 1392:1211 181 38
4 TJ Dopravní podniky "B" 22 16 6 0 1497:1392 105 38
5 Sokol Kbely "C" 22 13 9 0 1485:1450 35 35
6 TJ Podolí "A" 22 10 12 0 1414:1401 13 32
7 Sokol Dolní Počernice "A" 22 10 11 1 1489:1486 3 31
8 Sokol Vyšehrad "C" 22 8 14 0 1327:1572 -245 30
9 SK Hradčany 22 8 14 0 1438:1590 -152 30
10 VŠTJ Přírodní vědy "B" 22 6 16 0 1426:1508 -82 28
11 VŠSK MFF Praha "B" 22 6 16 0 1294:1458 -164 28
12 VŠTJ ČVUT FEL 22 5 17 0 1338:1615 -277 27
 

TABULKA 1996/1997 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Ivan Kunc 9 5/3 12 6 45 11 5.0 0.7 1.2 60.0
5 Jiří Pokorný 3 2/0 0 0 0 4 0.0 0.0 1.3 0.0
6 Petr Polcar 21 81/46 100 13 285 71 13.6 0.6 3.4 56.8
7 Jiří Doškář 13 40/21 81 0 183 38 14.1 0.0 2.9 52.5
8 Štěpán Lukeš 7 32/20 29 0 78 22 11.1 0.0 3.1 62.5
9 Tomáš Fallada 14 7/5 22 5 64 35 4.6 0.4 2.5 71.4
10 Pavel Boček 18 16/7 12 6 49 38 2.7 0.3 2.1 43.8
11 Jiří Hrdina 3 7/3 5 0 13 6 4.3 0.0 2.0 42.9
12 Ondřej Lukeš 8 8/1 20 0 41 18 5.1 0.0 2.2 12.5
13 Jiří Petrák 4 5/2 12 1 29 11 7.2 0.2 2.8 40.0
14 Tomáš Král 18 187/122 188 1 501 66 27.8 0.1 3.7 65.2
15 Jiří Nevšímal 20 39/14 29 1 75 43 3.8 0.1 2.1 35.9
16 Lubor Novotný 16 5/0 13 0 26 32 1.6 0.0 2.0 0.0
17 Pavel Mišejka 13 16/9 19 17 98 16 7.5 1.3 1.2 56.2
18 Radim Svatoš 2 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.5 -
19 Štěpán Koubek 3 0/0 1 0 2 6 0.7 0.0 2.0 -
SOUHRN 21 450/253 543 50 1489 418 70.9 2.4 19.9 56.2
 

ROZPIS zápasů 1996/1997 - SDPA - muži, 1.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
18.10.96 17:40 BC Sparta jun. hala Sparty, Nad Král.oborou 51 49:86
22.10.96 20:00 VŠTJ Přírodní vědy "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:45
31.10.96 19:15 TJ Podolí "A" ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 59:63
06.11.96 20:20 TJ Dopravní podniky "B" SOU U krbu 521, P10 74:75
12.11.96 20:00 VŠTJ ČVUT FEL ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:76
22.11.96 19:40 Sokol Kbely "C" hala Leťňany, Třinecká, P9 74:78
26.11.96 20:00 SK Hradčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:78
05.12.96 18:00 Sokol Motol "C" Gymnázium Nad Alejí 1952/5, Praha 6 64:80
10.12.96 20:00 VŠSK MFF Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:64
17.12.96 20:00 VSK Iuridica "A" Na Slovance 1960, P8 0:20
07.01.97 20:00 Sokol Vyšehrad "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:76
21.01.97 20:00 BC Sparta jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:73
29.01.97 17:40 VŠTJ Přírodní vědy "B" Sportovní centrum UK, Bruslařská 10, P10 73:56
04.02.97 20:00 TJ Podolí "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:57
11.02.97 20:00 TJ Dopravní podniky "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:73
19.02.97 19:00 VŠTJ ČVUT FEL ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 75:60
25.02.97 20:00 Sokol Kbely "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 94:78
10.03.97 19:40 SK Hradčany ZŠ Homolka, Weberova 1090, P5 75:61
18.03.97 20:00 Sokol Motol "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:82
03.04.97 18:40 VŠSK MFF Praha "B" Sportovní centrum UK, Bruslařská 10, P10 89:57
08.04.97 20:00 VSK Iuridica "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:62
16.04.97 17:40 Sokol Vyšehrad "C" Sokolovná Vyšehrad, Rašínovo nábř. 24 82:86
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo