SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (1996/1997)
 
Soutěž: 2.třída D
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1996/1997 - SDPB - muži, 2.třída D
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Slovan Bohnice "A" 22 21 1 0 1478:934 544 43
2 Sokol Žižkov jun. 22 20 2 0 1671:1162 509 42
3 TJ Podolí Praha "B" 22 16 6 0 1526:1269 257 38
4 VŠTJ Ekonom Praha 22 15 6 1 1543:1224 319 36
5 VSK Iuridica "B" 22 14 8 0 1348:1260 88 36
6 LTC Radotín "B" 22 10 12 0 1378:1437 -59 32
7 TJ Tourist Říčany 22 10 12 0 1328:1451 -123 32
8 Slavoj oděvní služba "A" 22 8 14 0 1359:1475 -116 30
9 Sokol Dolní Počernice "B" 22 8 14 0 1225:1462 -237 30
10 TJ Dopravní podniky "C" 22 6 16 0 1279:1459 -180 28
11 Sokol Hostivař "A" 22 3 18 1 1074:1516 -442 24
12 Sokol Karlín 22 1 21 0 1206:1739 -533 23
 

TABULKA 1996/1997 - SDPB - muži, 2.třída D
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 14 25/12 13 1 41 24 2.9 0.1 1.7 48.0
5 Štěpán Koubek 5 2/0 2 0 4 5 0.8 0.0 1.0 0.0
6 Jan Valenta 4 5/3 1 0 5 1 1.2 0.0 0.2 60.0
7 Zbyněk Richter 17 55/25 41 11 140 39 8.2 0.6 2.3 45.5
8 Jiří Hrdina 6 35/17 20 0 57 21 9.5 0.0 3.5 48.6
9 Vladimír Musil 4 0/0 3 0 6 5 1.5 0.0 1.2 -
10 Marcel Petrák 10 4/3 5 1 16 9 1.6 0.1 0.9 75.0
11 Marek Šplíchal 15 33/10 39 6 106 51 7.1 0.4 3.4 30.3
12 Ondřej Lukeš 11 35/13 69 0 151 23 13.7 0.0 2.1 37.1
13 Jindřich Bárta 17 45/10 24 0 58 45 3.4 0.0 2.6 22.2
14 Petr Adámek 5 2/1 3 0 7 9 1.4 0.0 1.8 50.0
15 Martin Hálek 19 61/32 85 12 238 60 12.5 0.6 3.2 52.5
16 Jakub Král 4 23/8 16 0 40 12 10.0 0.0 3.0 34.8
17 Josef Javornický 11 12/7 16 20 99 32 9.0 1.8 2.9 58.3
18 Radim Svatoš 17 55/35 66 2 173 35 10.2 0.1 2.1 63.6
19 Jiří Petrák 6 9/3 14 4 43 10 7.2 0.7 1.7 33.3
20 Zdeněk Staud 1 2/1 0 0 1 3 1.0 0.0 3.0 50.0
SOUHRN 20 403/180 417 57 1185 384 59.2 2.9 19.2 44.7
 

ROZPIS zápasů 1996/1997 - SDPB - muži, 2.třída D
 
datum čas soupeř adresa výsledek
16.10.96 20:10 Slovan Bohnice "A" Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 40:72
22.10.96 20:15 VSK Iuridica "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:76
31.10.96 18:40 VŠTJ Ekonom Praha VŠE W. Churchilla 4, Praha 3 44:94
08.11.96 18:00 TJ Dopravní podniky "C" ZŠ Jakutská 1210, P10 Hostivař 58:65
12.11.96 20:15 Sokol Karlín ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:65
21.11.96 20:45 Sokol Žižkov jun. Koněvova 19, P3 - Žižkov 50:83
26.11.96 20:15 Sokol Hostivař "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 91:54
03.12.96 19:30 TJ Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:68
10.12.96 20:15 LTC Radotín "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:61
18.12.96 18:15 Slavoj oděvní služba "A" ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 60:71
07.01.97 20:15 TJ Podolí Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:51
21.01.97 20:15 Slovan Bohnice "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 35:70
30.01.97 19:40 VSK Iuridica "B" SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 50:76
04.02.97 20:15 VŠTJ Ekonom Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
11.02.97 20:15 TJ Dopravní podniky "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:68
21.02.97 17:15 Sokol Karlín Malého 319/1, P8 71:66
25.02.97 20:15 Sokol Žižkov jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:103
11.03.97 20:15 Sokol Hostivař "A" U Branek 6, P10 - Hostivař 20:0
18.03.97 20:15 TJ Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:74
25.03.97 19:00 LTC Radotín "B" ZŠ Loučanská , P5 Radotín 65:82
08.04.97 20:15 Slavoj oděvní služba "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:73
18.04.97 19:15 TJ Podolí Praha "B" ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 65:90
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo