SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (1997/1998)
 
Soutěž: 1.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1997/1998 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Slovan Bohnice "C" 22 20 2 0 2125:1539 586 42
2 TJ Háje 22 20 2 0 2110:1444 666 42
3 Sokol Malá Strana 22 19 3 0 1735:1555 180 41
4 Sokol Dolní Počernice "A" 22 11 11 0 1595:1531 64 33
5 SK Hradčany 22 10 12 0 1432:1512 -80 32
6 Přírodní vědy "B" 22 9 13 0 1275:1469 -194 31
7 SK Viktoria Žižkov "B" 22 9 13 0 1497:1643 -146 31
8 TJ DP Praha "B" 22 9 12 1 1311:1431 -120 30
9 Slovan Bohnice "B" 22 8 13 1 1451:1646 -195 29
10 VŠSK MFF "B" 22 7 15 0 1311:1522 -211 29
11 Slavoj Břevnov 22 5 17 0 1667:2020 -353 27
12 Sokol Vyšehrad "C" 22 5 17 0 1318:1548 -230 27
 

TABULKA 1997/1998 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Martin Hálek 14 22/11 50 7 132 41 9.4 0.5 2.9 50.0
5 Jiří Pokorný 17 12/6 3 0 12 25 0.7 0.0 1.5 50.0
6 Petr Polcar 21 38/22 68 26 236 63 11.2 1.2 3.0 57.9
7 Zbyněk Richter 13 8/7 21 1 52 28 4.0 0.1 2.2 87.5
8 Pavel Boček 9 3/2 3 5 23 12 2.6 0.6 1.3 66.7
9 Jiří Hrdina 19 49/15 34 0 83 51 4.4 0.0 2.7 30.6
11 Štěpán Lukeš 19 55/25 95 0 215 61 11.3 0.0 3.2 45.5
12 Ondřej Lukeš 21 14/3 90 1 186 35 8.9 0.0 1.7 21.4
13 Jiří Doškář 5 11/3 20 0 43 10 8.6 0.0 2.0 27.3
14 Tomáš Král 18 140/84 142 0 368 58 20.4 0.0 3.2 60.0
15 Jiří Nevšímal 17 20/10 21 0 52 36 3.1 0.0 2.1 50.0
16 Lubor Novotný 1 1/0 3 0 6 2 6.0 0.0 2.0 0.0
17 Pavel Mišejka 10 18/8 17 7 63 17 6.3 0.7 1.7 44.4
18 Radim Svatoš 16 37/20 52 0 124 19 7.8 0.0 1.2 54.1
SOUHRN 22 428/216 619 47 1595 458 72.5 2.1 20.8 50.5
 

ROZPIS zápasů 1997/1998 - SDPA - muži, 1.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
17.10.97 20:00 SK Viktoria Žižkov "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:79
20.10.97 18:45 Slovan Bohnice "C" Hala Slovan Bohnice, Bukolská 750, P8 75:103
31.10.97 20:00 TJ Háje ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:112
03.11.97 19:40 SK Hradčany ZŠ Homolka, Weberova 1090, P5 62:83
14.11.97 20:00 TJ DP Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:56
21.11.97 20:00 Sokol Vyšehrad "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:59
26.11.97 20:15 Slovan Bohnice "B" Hala Slovan Bohnice, Bukolská 750, P8 87:70
05.12.97 20:00 Slavoj Břevnov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 101:37
10.12.97 17:40 Přírodní vědy "B" Sportovní centrum UK, Bruslařská 10, P10 80:70
19.12.97 20:00 Sokol Malá Strana ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:84
07.01.98 20:15 VŠSK MFF "B" ZŠ Molákova 579, Praha 8 59:71
20.01.98 19:00 SK Viktoria Žižkov "B" OU Stavební, Učňovská 1, P9 87:60
27.03.98 20:00 Slovan Bohnice "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 86:95
04.02.98 20:15 TJ Háje ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 61:86
13.02.98 20:00 SK Hradčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:44
16.02.98 20:30 TJ DP Praha "B" SOU, U krbu 521, P10 54:44
25.02.98 19:00 Sokol Vyšehrad "C" Sokolovná Vyšehrad, Rašínovo nábř. 24 66:51
06.03.98 20:00 Slovan Bohnice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:78
23.03.98 20:15 Slavoj Břevnov U Zelené brány, Bělohorská 7, P6 95:73
03.04.98 20:00 Přírodní vědy "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:53
06.04.98 19:30 Sokol Malá Strana Nosticova 4, P1 Malá Strana 65:73
17.04.98 20:00 VŠSK MFF "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:50
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo