SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (1997/1998)
 
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1997/1998 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
2 TJ Malešice 22 17 5 0 1382:1081 301 39
3 USK Asistenti 22 16 6 0 1470:1281 189 38
4 VŠTJ Ekonom Praha 22 14 7 1 1420:1143 277 35
5 Sokol Dolní Počernice "B" 22 12 10 0 1474:1313 161 34
6 Sokol Žižkov "C" 22 12 10 0 1463:1405 58 34
8 Baník Praha 22 9 13 0 1175:1388 -213 31
9 Sokol Pražský "C" 22 7 15 0 1083:1330 -247 29
10 TJ Tourist Říčany 22 6 15 1 1178:1322 -144 27
11 TJ Dopravní podniky "C" 22 6 16 0 1123:1409 -286 28
12 Slavoj Oděvní služba "B" 22 1 20 1 820:1460 -640 22
1 VSK Iuridica Praha "C" 22 20 2 0 1576:1060 516 42
7 VŠTJ Technika strojní "C" 22 12 9 1 1180:1152 28 33
 

TABULKA 1997/1998 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 16 8/2 6 2 20 18 1.2 0.1 1.1 25.0
5 Ivan Kunc 9 9/5 24 17 104 13 11.6 1.9 1.4 55.6
6 Aleš Musil 20 39/16 52 14 162 45 8.1 0.7 2.2 41.0
7 Tomáš Fallada 21 16/9 62 33 232 51 11.0 1.6 2.4 56.2
8 Martin Hálek 18 59/40 106 17 303 45 16.8 0.9 2.5 67.8
10 Marcel Petrák 16 4/3 7 8 41 27 2.6 0.5 1.7 75.0
11 Marek Šplíchal 20 13/7 33 5 88 50 4.4 0.2 2.5 53.8
12 Petr Adámek 8 2/0 7 0 14 4 1.8 0.0 0.5 0.0
13 Jindřich Bárta 22 14/6 13 0 32 44 1.5 0.0 2.0 42.9
14 Jakub Král 10 56/26 17 0 60 34 6.0 0.0 3.4 46.4
15 Jiří Petrák 6 7/4 6 0 16 6 2.7 0.0 1.0 57.1
17 Josef Javornický 12 4/0 9 10 48 32 4.0 0.8 2.7 0.0
18 Radim Svatoš 21 66/39 156 1 354 32 16.9 0.0 1.5 59.1
SOUHRN 22 297/157 498 107 1474 401 67.0 4.9 18.2 52.9
 

ROZPIS zápasů 1997/1998 - SDPB - muži, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
14.10.97 18:30 TJ Malešice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:56
06.11.97 18:40 VŠTJ Ekonom Praha VŠE W. Churchilla 4, Praha 3 78:74
11.11.97 18:30 TJ Dopravní podniky "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:35
18.11.97 18:30 TJ Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:68
25.11.97 18:45 USK Asistenti José Martího 31, Praha 6 72:74
02.12.97 18:30 Slavoj Oděvní služba "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 100:70
09.12.97 20:45 Sokol Žižkov "C" Koněvova 19, P3 - Žižkov 75:84
16.12.97 18:30 Baník Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:66
06.01.98 19:00 Sokol Pražský "C" Žitná 42, P2 51:58
22.01.98 19:20 TJ Malešice SPŠ Strojní Na třebešíně, P10 Malešice 52:65
11.02.98 18:30 VŠTJ Ekonom Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:66
20.02.98 18:00 TJ Dopravní podniky "C" ZŠ Jakutská 1210, P10 Hostivař 76:59
24.02.98 19:30 TJ Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:46
03.03.98 18:30 USK Asistenti ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:65
16.03.98 18:15 Slavoj Oděvní služba "B" ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 67:33
31.03.98 18:30 Sokol Žižkov "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:57
09.04.98 20:15 Baník Praha ZŠ Břečťanova 2919, P10 Zahradní Město 71:25
14.04.98 18:30 Sokol Pražský "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:45
21.10.97 17:30 VŠTJ Technika strojní "C" ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 52:61
31.10.97 18:30 VSK Iuridica Praha "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:57
27.01.98 18:30 VŠTJ Technika strojní "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:68
02.02.98 19:40 VSK Iuridica Praha "C" SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 68:81
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo