SDPZ - Sokol Dolní Počernice (1997/1998)
 
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1997/1998 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 VŠTJ Ekonom "B" 16 16 0 0 1148:647 501 32
2 Viktoria Žižkov 16 11 5 0 691:648 43 27
3 TJ Podolí "A" 16 10 6 0 752:813 -61 26
4 VSK Chemie 16 10 6 0 801:680 121 26
5 Meteor Praha "A" 16 9 7 0 752:813 -61 25
6 DTJ Řevnice 16 8 8 0 909:597 312 24
7 TJ Hostýnská 16 4 11 1 663:839 -176 19
8 Sokol Dolní Počernice 16 2 14 0 785:1068 -283 18
9 Sokol Michle "B" 16 2 14 0 688:952 -264 18
 

TABULKA 1997/1998 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Marta Hálová 11 16/6 20 0 46 15 4.2 0.0 1.4 37.5
5 Tereza Volfová 4 2/1 0 0 1 1 0.2 0.0 0.2 50.0
6 Jana Musilová 3 2/1 6 0 13 3 4.3 0.0 1.0 50.0
7 Linda Králová 13 31/17 49 2 121 30 9.3 0.2 2.3 54.8
8 Zuzana Červenková 13 6/2 13 0 28 24 2.2 0.0 1.8 33.3
9 Věra Chaloupecká 4 10/2 7 1 19 9 4.8 0.2 2.2 20.0
10 Eva Svatošová 7 12/7 26 0 59 9 8.4 0.0 1.3 58.3
11 Darina Drvotová 4 6/2 7 2 22 7 5.5 0.5 1.8 33.3
12 Kateřina Kantová 14 76/52 112 4 288 49 20.6 0.3 3.5 68.4
13 Lucie Langová 4 6/4 6 0 16 12 4.0 0.0 3.0 66.7
14 Jarka Priknerová 2 2/0 2 0 4 1 2.0 0.0 0.5 0.0
15 Michaela Vavřinová 9 0/0 3 0 6 9 0.7 0.0 1.0 -
16 Tereza Šindelářová 3 6/2 2 0 6 2 2.0 0.0 0.7 33.3
17 Martina Trkalová 13 22/8 27 0 62 35 4.8 0.0 2.7 36.4
18 Barbora Petráková 7 0/0 1 0 2 7 0.3 0.0 1.0 -
19 Kateřina Brožková 14 34/14 36 1 89 39 6.4 0.1 2.8 41.2
20 Iva Filipová 6 2/1 1 0 3 5 0.5 0.0 0.8 50.0
SOUHRN 16 233/119 318 10 785 257 49.1 0.6 16.1 51.1
 

ROZPIS zápasů 1997/1998 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
11.10.97 19:15 VŠTJ Ekonom "B" TJ Bohemians, P10 Hagibor, Izraelská 9 30:89
21.10.97 18:30 VSK Chemie ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:78
28.10.97 20:00 TJ Hostýnská ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 72:58
04.11.97 18:30 Viktoria Žižkov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 32:40
11.11.97 20:15 Meteor Praha "A" ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 47:57
25.11.97 18:30 Sokol Michle "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:72
09.12.97 18:30 TJ Podolí "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:77
19.12.97 19:15 DTJ Řevnice ZŠ Modřanská 59:72
20.01.98 18:30 VŠTJ Ekonom "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:98
28.01.98 17:30 VSK Chemie SOU Ohradní, P4 Michle 29:65
03.02.98 18:30 TJ Hostýnská ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:60
11.02.98 20:15 Viktoria Žižkov ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 37:57
17.02.98 18:30 Meteor Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:75
03.03.98 18:35 Sokol Michle "B" Sokolovna Michle, Pod Stárkou, P4 62:39
02.04.98 19:20 TJ Podolí "A" ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 31:71
07.04.98 18:30 DTJ Řevnice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:60
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo