SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (1998/1999)
 
Soutěž: 1.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1998/1999 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Háje 20 17 3 0 1459:1219 240 37
2 Basket Mládí 20 16 4 0 1234:1119 115 36
3 Sokol Pražský "B" 20 14 6 0 1362:1171 191 34
4 VSK Iuridica "C" 20 13 7 0 1366:1235 131 33
5 TJ Ruzyně "A" 20 9 11 0 1320:1364 -44 29
6 Sokol Kbely "C" 20 9 11 0 1229:1308 -79 29
7 SK Praha 4 20 9 11 0 1166:1201 -35 29
8 Sokol Dolní Počernice "A" 20 7 13 0 1326:1399 -73 27
9 BC Dejvice 20 8 11 1 1113:1191 -78 27
10 TJ Podolí "A" 20 4 16 0 1275:1394 -119 24
11 Sokol Motol jun. 20 4 15 1 1189:1443 -254 23
12 Dopravní podniky "B" 0 0 0 0 0:0 0 0
 

TABULKA 1998/1999 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Martin Hálek 17 36/18 52 15 167 43 9.8 0.9 2.5 50.0
5 Jiří Pokorný 10 8/3 2 0 7 17 0.7 0.0 1.7 37.5
6 Petr Polcar 21 113/81 85 45 386 73 18.4 2.1 3.5 71.7
7 Zbyněk Richter 3 0/0 6 1 15 5 5.0 0.3 1.7 -
9 Jiří Hrdina 16 63/25 23 0 71 56 4.4 0.0 3.5 39.7
10 Aleš Musil 18 2/1 13 21 90 38 5.0 1.2 2.1 50.0
11 Štěpán Lukeš 18 75/26 89 0 204 49 11.3 0.0 2.7 34.7
12 Ondřej Lukeš 18 21/5 47 1 102 25 5.7 0.1 1.4 23.8
13 Jiří Doškář 8 25/6 29 0 64 21 8.0 0.0 2.6 24.0
14 Tomáš Král 4 47/31 22 0 75 12 18.8 0.0 3.0 66.0
15 Jiří Nevšímal 18 25/7 22 0 51 36 2.8 0.0 2.0 28.0
16 Lubor Novotný 6 2/0 3 0 6 9 1.0 0.0 1.5 0.0
17 Pavel Mišejka 4 2/1 5 3 20 7 5.0 0.8 1.8 50.0
18 Radim Svatoš 17 30/20 60 0 140 39 8.2 0.0 2.3 66.7
SOUHRN 21 449/224 458 86 1398 430 66.6 4.1 20.5 49.9
 

ROZPIS zápasů 1998/1999 - SDPA - muži, 1.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
09.10.98 20:00 VSK Iuridica "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:69
13.10.98 19:45 Basket Mládí ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 75:77
23.10.98 20:00 Sokol Motol jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:67
30.10.98 19:40 Sokol Kbely "C" hala Leťňany, Třinecká, P9 74:56
06.11.98 20:00 TJ Háje ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:83
13.11.98 20:00 TJ Ruzyně "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:77
16.11.98 20:20 Dopravní podniky "B" SOU, U krbu 521, P10 72:64
27.11.98 20:00 SK Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:52
03.12.98 19:15 TJ Podolí "A" ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 76:92
11.12.98 20:00 BC Dejvice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:68
16.12.98 20:00 Sokol Pražský "B" hala Sokol Pražský, Žitná 42, P1 52:72
11.01.99 19:10 VSK Iuridica "C" Sportovní centrumUK, Bruslařská 6, P10 64:80
22.01.99 20:00 Basket Mládí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:70
27.01.99 18:00 Sokol Motol jun. Gymnázium Nad Alejí 1952/5, Praha 6 81:55
12.02.99 20:00 Sokol Kbely "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:68
17.02.99 20:15 TJ Háje ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 70:71
23.02.99 19:25 TJ Ruzyně "A" Hala TJ Ruzyně, Drnovská 19, P6 - Ruzyně 47:69
05.03.99 20:00 Dopravní podniky "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
08.03.99 20:30 SK Praha 4 Hala Děkanka, P4 48:67
26.03.99 20:00 TJ Podolí "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:63
18.03.99 20:15 BC Dejvice Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 69:60
09.04.99 20:00 Sokol Pražský "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:83
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo