SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (1998/1999)
 
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1998/1999 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Malešice 22 21 1 0 1654:1075 579 43
2 Sokol Horní Počernice "B" 22 19 3 0 1262:974 288 41
3 Slavoj Praha 22 15 7 0 1512:1349 163 37
4 Sokol Dolní Počernice "B" 22 14 8 0 1465:1262 203 36
5 Sokol Kbely "Junioři" 22 12 10 0 1434:1247 187 34
6 Sokol Žižkov "D" 22 12 10 0 1431:1361 70 34
7 Slovan Bohnice "C" 22 13 7 2 1143:1001 142 33
8 Sokol Pražský "C" 22 7 15 0 1112:1370 -258 29
9 TJ Tourist Říčany 22 8 12 2 1035:1222 -187 28
10 Sokol Hostivař "A" 22 5 17 0 1088:1467 -379 27
11 Baník Praha 22 3 19 0 987:1391 -404 25
12 TJ Dopravní podniky "C" 22 3 19 0 933:1337 -404 25
 

TABULKA 1998/1999 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 22 10/4 24 3 61 33 2.8 0.1 1.5 40.0
6 Aleš Musil 22 32/19 78 25 250 52 11.4 1.1 2.4 59.4
7 Tomáš Fallada 20 24/12 46 16 152 42 7.6 0.8 2.1 50.0
8 Martin Hálek 20 58/36 112 30 350 44 17.5 1.5 2.2 62.1
9 Štěpán Koubek 11 0/0 3 1 9 14 0.8 0.1 1.3 -
10 Marcel Petrák 11 8/5 17 2 45 15 4.1 0.2 1.4 62.5
11 Marek Šplíchal 18 21/12 29 0 70 38 3.9 0.0 2.1 57.1
12 Petr Adámek 8 8/3 5 0 13 2 1.6 0.0 0.2 37.5
13 Jindřich Bárta 19 22/5 20 0 45 39 2.4 0.0 2.1 22.7
15 Jiří Petrák 4 2/0 4 0 8 9 2.0 0.0 2.2 0.0
16 Josef Nožička 1 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 1.0 -
17 Josef Javornický 19 30/18 31 13 119 46 6.3 0.7 2.4 60.0
18 Radim Svatoš 19 87/54 143 1 343 26 18.1 0.1 1.4 62.1
SOUHRN 22 302/168 512 91 1465 361 66.6 4.1 16.4 55.6
 

ROZPIS zápasů 1998/1999 - SDPB - muži, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
09.10.98 18:30 Sokol Kbely "Junioři" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:51
15.10.98 20:15 Baník Praha ZŠ Břečťanova 2919, P10 Zahradní Město 71:51
23.10.98 18:30 Slovan Bohnice "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:55
27.10.98 19:30 Sokol Horní Počernice "B" Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 39:61
06.11.98 18:30 TJ Dopravní podniky "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:48
13.11.98 18:30 TJ Malešice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:75
20.11.98 19:30 TJ Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:62
27.11.98 18:30 Slavoj Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:79
01.12.98 20:30 Sokol Žižkov "D" Koněvova 19, P3 - Žižkov 72:89
11.12.98 18:30 Sokol Hostivař "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:39
15.12.98 19:00 Sokol Pražský "C" Žitná 42, P2 68:63
15.01.99 19:40 Sokol Kbely "Junioři" ZŠ Litvínovská 500, Praha 9, Prosek 84:57
22.01.99 18:30 Baník Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:26
27.01.99 20:10 Slovan Bohnice "C" Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 35:52
05.02.99 18:30 Sokol Horní Počernice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 38:57
19.02.99 18:10 TJ Dopravní podniky "C" ZŠ Jakutská 1210, P10 Hostivař 79:46
25.02.99 19:20 TJ Malešice SPŠ Strojní Na třebešíně, P10 Malešice 59:71
05.03.99 18:30 TJ Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:49
12.03.99 17:15 Slavoj Praha Malého 319/1, P8 50:61
26.03.99 18:30 Sokol Žižkov "D" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:48
30.03.99 20:15 Sokol Hostivař "A" U Branek 6, P10 - Hostivař 62:58
09.04.99 18:30 Sokol Pražský "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 99:64
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo