SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (1999/2000)
 
Soutěž: 1.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1999/2000 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Basket Mládí 22 17 5 0 1422:1181 241 39
2 BC Jets Praha 22 17 5 0 1475:1250 225 39
3 Slovan Bohnice "B" 22 15 7 0 1684:1509 175 37
4 Sokol Dolní Počernice "A" 22 14 8 0 1518:1424 94 36
5 VŠSK MFF Praha "A" 22 13 9 0 1418:1282 136 35
6 Sokol Malá Strana 22 12 10 0 1540:1529 11 34
7 VSK Iuridica Praha "A" 22 11 11 0 1420:1496 -76 33
8 VŠTJ Medicina 22 9 13 0 1365:1377 -12 31
9 TJ Sokol Žižkov I."D" 22 7 14 1 1375:1506 -131 28
10 TJ Ruzyně "A" 22 6 15 1 1211:1507 -296 27
11 TJ Podolí Praha "A" 22 5 17 0 1401:1609 -208 27
12 Sokol Pražský "C" 22 6 14 2 1138:1297 -159 26
 

TABULKA 1999/2000 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Martin Hálek 15 8/5 20 14 87 37 5.8 0.9 2.5 62.5
5 Jiří Pokorný 1 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
6 Petr Polcar 21 78/47 67 41 304 74 14.5 2.0 3.5 60.3
7 Zbyněk Richter 3 6/3 3 0 9 4 3.0 0.0 1.3 50.0
8 Pavel Boček 5 0/0 1 2 8 3 1.6 0.4 0.6 -
9 Jiří Hrdina 19 52/21 24 0 69 60 3.6 0.0 3.2 40.4
10 Aleš Musil 21 30/15 41 23 166 52 7.9 1.1 2.5 50.0
11 Štěpán Lukeš 9 37/13 32 0 77 21 8.6 0.0 2.3 35.1
12 Ondřej Lukeš 19 9/6 69 0 144 20 7.6 0.0 1.1 66.7
13 Jiří Doškář 11 33/13 33 1 82 23 7.5 0.1 2.1 39.4
14 Tomáš Král 18 159/97 157 0 411 65 22.8 0.0 3.6 61.0
15 Jiří Nevšímal 21 13/4 13 0 30 34 1.4 0.0 1.6 30.8
16 Lubor Novotný 5 2/1 2 0 5 6 1.0 0.0 1.2 50.0
18 Radim Svatoš 11 29/13 45 1 106 23 9.6 0.1 2.1 44.8
SOUHRN 21 456/238 507 82 1498 422 71.3 3.9 20.1 52.2
 

ROZPIS zápasů 1999/2000 - SDPA - muži, 1.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
15.10.99 20:00 Basket Mládí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:92
19.10.99 19:15 TJ Ruzyně "A" Hala TJ Ruzyně, Drnovská 19, P6 - Ruzyně 75:48
29.10.99 20:00 VŠSK MFF Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 37:53
03.11.99 19:10 Sokol Pražský "C" sokolovna Sokol Pražský, Žitná 42, P2 80:61
12.11.99 20:00 BC Jets Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:67
19.11.99 20:00 TJ Podolí Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:47
23.11.99 19:10 TJ Sokol Žižkov I."D" hala Sokola Žižkov, Koněvova 19, P3 83:73
03.12.99 20:00 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:73
06.12.99 19:10 VSK Iuridica Praha "A" SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 60:66
14.01.00 20:00 Sokol Malá Strana ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:57
05.01.99 20:15 Slovan Bohnice "B" hala TJ Slovan Bohnice, Bukolská 570, P8 90:83
21.01.00 20:30 Basket Mládí Sokol Nusle, Na Květnici 500, P4 - Nusle 57:84
28.01.00 20:00 TJ Ruzyně "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
31.01.00 18:40 VŠSK MFF Praha "A" SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 79:68
18.02.00 20:00 Sokol Pražský "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:70
06.03.00 19:10 BC Jets Praha SOU stavební, Ohradní 24, P4 60:74
02.03.00 19:20 TJ Podolí Praha "A" ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 71:78
10.03.00 20:00 TJ Sokol Žižkov I."D" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:71
14.03.00 18:10 VŠTJ Medicina SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 73:67
24.03.00 20:00 VSK Iuridica Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:30
27.03.00 19:35 Sokol Malá Strana hala FTVS, Nosticova 4, P1 76:82
07.04.00 20:00 Slovan Bohnice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 90:80
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo