SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (1999/2000)
 
Soutěž: 2.třída C
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1999/2000 - SDPB - muži, 2.třída C
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 PSK Union Praha 22 20 2 0 1700:1136 564 42
2 CTS Basket 22 18 4 0 1577:1268 309 40
3 Sokol Hlubočepy 22 13 9 0 1689:1529 160 35
4 Spoje Praha 22 13 9 0 1527:1370 157 35
5 Slavoj Břevnov 22 12 10 0 1728:1660 68 34
6 Meteor Praha 22 12 10 0 1357:1315 42 34
7 Ekonom Praha 22 12 9 1 1191:1138 53 33
8 Sokol Dolní Počernice "B" 22 9 13 0 1367:1519 -152 31
9 Sokol Smíchov 22 9 13 0 1319:1544 -225 31
10 Rapid Praha 22 8 14 0 1284:1389 -105 30
11 VŠTJ Stavební fakulta "B" 22 6 16 0 1152:1390 -238 28
12 Sokol Pražský "D" 22 0 21 1 1020:1653 -633 21
 

TABULKA 1999/2000 - SDPB - muži, 2.třída C
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 20 21/7 21 1 52 30 2.6 0.1 1.5 33.3
5 Martin Petrák 1 0/0 3 0 6 1 6.0 0.0 1.0 -
6 Aleš Musil 21 56/36 84 39 321 51 15.3 1.9 2.4 64.3
7 Tomáš Fallada 17 33/19 42 12 139 45 8.2 0.7 2.6 57.6
8 Martin Hálek 16 80/47 108 22 329 36 20.6 1.4 2.2 58.8
10 Marcel Petrák 16 17/9 19 4 59 22 3.7 0.2 1.4 52.9
11 Marek Šplíchal 14 13/8 18 1 47 22 3.4 0.1 1.6 61.5
12 Petr Adámek 8 2/1 11 3 32 7 4.0 0.4 0.9 50.0
13 Jindřich Bárta 19 13/2 15 0 32 29 1.7 0.0 1.5 15.4
14 Jakub Král 6 22/10 11 0 32 11 5.3 0.0 1.8 45.5
15 Jiří Petrák 4 0/0 3 1 9 0 2.2 0.2 0.0 -
16 Josef Nožička 1 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
17 Josef Javornický 11 3/2 10 5 37 20 3.4 0.5 1.8 66.7
18 Radim Svatoš 16 71/45 112 1 272 27 17.0 0.1 1.7 63.4
SOUHRN 22 331/186 457 89 1367 301 62.1 4.0 13.7 56.2
 

ROZPIS zápasů 1999/2000 - SDPB - muži, 2.třída C
 
datum čas soupeř adresa výsledek
15.10.99 18:30 PSK Union Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:67
20.10.99 20:15 Spoje Praha Hala Spoje Praha Na Balkáně 812, P3 45:73
29.10.99 18:30 Sokol Hlubočepy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:71
02.11.99 20:30 Rapid Praha ZŠ Žernosecká 1597, P8 - Kobylisy 82:67
12.11.99 18:30 CTS Basket ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:49
19.11.99 18:30 Sokol Smíchov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:64
22.11.99 20:15 Slavoj Břevnov Hala Slavoje Břevnov Bělohorská 7, P6 96:89
03.12.99 18:30 Ekonom Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:61
06.12.99 19:10 Meteor Praha ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 45:74
17.12.99 18:30 VŠTJ Stavební fakulta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:55
06.01.99 19:00 Sokol Pražský "D" sokolovna Sok. Pražský Žitná 42, P2 53:36
20.01.00 20:30 PSK Union Praha ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 50:76
28.01.00 18:30 Spoje Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:56
14.03.00 18:00 Sokol Hlubočepy Chaplinovo nám. 1/615, P5 - Barrandov 60:126
18.02.00 18:30 Rapid Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:41
24.02.00 19:30 CTS Basket ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 60:93
29.02.00 19:40 Sokol Smíchov ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 84:86
10.03.00 18:30 Slavoj Břevnov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:81
26.03.00 18:45 Ekonom Praha VŠE Praha nám. W.Churchilla 4, P3 40:70
24.03.00 18:30 Meteor Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:68
27.03.00 20:10 VŠTJ Stavební fakulta "B" Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 34:61
07.04.00 18:30 Sokol Pražský "D" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 112:55
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo