SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2000/2001)
 
Soutěž: 1.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2000/2001 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BC Nový Knín 20 17 3 0 1666:1417 249 37
2 BK Nusle 20 17 3 0 1363:1095 268 37
3 VŠTJ Medicina 20 15 5 0 1602:1332 270 35
4 TJ Junior Praha 20 11 8 1 1418:1334 84 30
5 VSK Iuridica Praha "B" 20 10 10 0 1297:1343 -46 30
6 Sokol Dolní Počernice "A" 20 10 10 0 1552:1434 118 30
7 Sokol Malá Strana 20 9 11 0 1396:1527 -131 29
8 Basket Mládí 20 8 12 0 1314:1479 -165 28
9 SK Hradčany 20 7 13 0 1410:1552 -142 27
10 Viktoria Žižkov "B" 20 4 16 0 1304:1516 -212 24
11 TJ Malešice 20 2 18 0 1171:1464 -293 22
12 Sokol Pražský "B" 0 0 0 0 0:0 0 0
 

TABULKA 2000/2001 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Martin Hálek 18 12/6 39 15 129 40 7.2 0.8 2.2 50.0
5 Jiří Pokorný 2 0/0 0 0 0 3 0.0 0.0 1.5 -
6 Petr Polcar 20 106/73 75 45 358 66 17.9 2.2 3.3 68.9
7 Zbyněk Richter 3 2/2 1 0 4 1 1.3 0.0 0.3 100.0
8 Michal Tůma 4 1/1 5 1 14 4 3.5 0.2 1.0 100.0
9 Jiří Hrdina 18 53/24 27 0 78 68 4.3 0.0 3.8 45.3
10 Aleš Musil 21 28/17 40 38 211 64 10.0 1.8 3.0 60.7
11 Štěpán Lukeš 10 33/13 40 0 93 23 9.3 0.0 2.3 39.4
12 Ondřej Lukeš 17 17/6 55 0 116 26 6.8 0.0 1.5 35.3
13 Jiří Doškář 13 58/18 59 0 136 31 10.5 0.0 2.4 31.0
14 Tomáš Král 19 157/106 161 1 431 66 22.7 0.1 3.5 67.5
15 Jiří Nevšímal 10 2/0 1 0 2 11 0.2 0.0 1.1 0.0
16 Tomáš Sochor 4 0/0 3 0 6 0 1.5 0.0 0.0 -
17 Štěpán Koubek 7 0/0 2 4 16 9 2.3 0.6 1.3 -
18 Radim Svatoš 5 10/4 16 0 36 14 7.2 0.0 2.8 40.0
19 Pavel Boček 2 0/0 1 0 2 0 1.0 0.0 0.0 -
SOUHRN 21 479/270 525 104 1632 426 77.7 5.0 20.3 56.4
 

ROZPIS zápasů 2000/2001 - SDPA - muži, 1.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.00 20:00 Viktoria Žižkov "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:59
12.10.00 19:20 TJ Malešice Na Třebešíně 2299, P10 80:64
20.10.00 20:00 BC Nový Knín ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:73
31.10.00 19:40 TJ Junior Praha ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 64:83
10.11.00 20:00 SK Hradčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:51
03.11.00 20:00 Sokol Pražský "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 80:67
21.11.00 20:00 Basket Mládí Olešská 2222, P10 - Skalka 86:96
01.12.00 20:00 Sokol Malá Strana ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 116:60
05.12.00 20:15 VSK Iuridica Praha "B" Na Slovance 1960, P8 56:67
15.12.00 20:00 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:64
19.12.00 19:00 BK Nusle ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 61:63
18.01.01 19:00 Viktoria Žižkov "B" OU Stavební Učňovksá 1, P3 88:68
26.01.01 20:00 TJ Malešice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 90:48
29.01.01 18:00 BC Nový Knín Gymnázium Nad Alejí 1952/5, Praha 6 96:117
09.02.01 20:00 TJ Junior Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:71
19.02.01 19:40 SK Hradčany ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 86:97
28.02.01 20:45 Sokol Pražský "B" sokolovna Sokol Pražský, Žitná 42, P2 0:0
09.03.01 20:00 Basket Mládí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:67
12.03.01 19:35 Sokol Malá Strana hala FTVS, Nosticova 4, P1 74:83
23.03.01 20:00 VSK Iuridica Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 90:40
26.03.01 17:40 VŠTJ Medicina SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 75:94
06.04.01 20:00 BK Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:69
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo