SDPM - Sokol Dolní Počernice (2000/2001)
 
Soutěž: přebor
Kategorie: st.mini
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2000/2001 - SDPM - st.mini, přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Basket Slovanka "A" 8 8 0 0 506:91 415 16
2 Sparta Praha "A" 8 6 2 0 352:226 126 14
3 ZŠ Petřiny 7 3 4 0 191:271 -80 10
4 BK Kompresor "A" 7 2 5 0 207:423 -216 9
5 Sokol Nusle "A" 7 3 2 2 200:170 30 8
6 Sokol Dolní Počernice 6 0 6 0 116:381 -265 6
 

TABULKA 2000/2001 - SDPM - st.mini, přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Brumlová 11 2/1 25 0 51 5 4.6 0.0 0.5 50.0
6 Kateřina Baňková 2 12/3 0 0 3 2 1.5 0.0 1.0 25.0
7 Adéla Balcarová 10 10/0 46 0 92 19 9.2 0.0 1.9 0.0
9 Pavla Ševítová 5 0/0 3 0 6 5 1.2 0.0 1.0 -
10 Kateřina Karásková 12 0/0 1 0 2 9 0.2 0.0 0.8 -
11 Anna Burianová 11 4/1 5 0 11 10 1.0 0.0 0.9 25.0
13 Dita Brabcová 9 14/2 32 0 66 10 7.3 0.0 1.1 14.3
17 Tereza Kutová 10 0/0 0 0 0 6 0.0 0.0 0.6 -
18 Petra Kolářová 10 12/6 38 0 82 5 8.2 0.0 0.5 50.0
19 Lucie Nováková 7 0/0 0 0 0 7 0.0 0.0 1.0 -
20 Monika Dvořáková 11 4/0 23 0 46 16 4.2 0.0 1.5 0.0
22 Martina Polcarová 3 2/0 5 0 10 4 3.3 0.0 1.3 0.0
23 Veronika Polcarová 6 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.2 -
25 Radka Smolíková 3 0/0 2 0 4 0 1.3 0.0 0.0 -
26 Petra Smolíková 3 0/0 0 0 0 2 0.0 0.0 0.7 -
27 Martina Steinhartová 7 0/0 7 0 14 10 2.0 0.0 1.4 -
28 Barbora Fousová 9 2/0 9 0 18 2 2.0 0.0 0.2 0.0
29 Aneta Vaňková 3 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
31 Kateřina Synková 13 2/2 2 0 6 11 0.5 0.0 0.8 100.0
32 Šárka Baňková 7 6/3 10 0 23 8 3.3 0.0 1.1 50.0
SOUHRN 14 70/18 208 - 434 132 31.0 0.0 9.4 25.7
 

ROZPIS zápasů 2000/2001 - SDPM - st.mini, přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
04.11.00 10:40 BK Slovanka "A" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 2:106
04.11.00 13:20 BK Kompresory "B" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 46:12
04.11.00 16:00 BK Slovanka "C" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 63:15
04.11.00 17:20 Sokol Nusle "B" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 61:6
09.12.00 08:00 Sokol Nusle "B" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 36:10
09.12.00 12:00 BK Slovanka "A" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 8:121
10.12.00 13:20 BK Slovanka "C" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 50:19
10.12.00 17:20 BK Kompresory "B" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 52:8
27.01.01 08:30 BK Kompresory "A" SPŠS Novoborská 610, Praha 9 - Prosek 30:55
27.01.01 14:30 Sparta Praha "A" SPŠS Novoborská 610, Praha 9 - Prosek 14:82
02.03.01 17:00 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 22:65
07.04.01 08:00 BK Kompresory "A" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 14:50
07.04.01 14:00 Sparta Praha "A" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 9:73
08.04.01 15:00 TJ Petřiny Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 27:56
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo