SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2001/2002)
 
Soutěž: 1.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2001/2002 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BK Nusle 22 22 0 0 1861:1230 631 44
2 Sokol Dolní Počernice "A" 22 17 5 0 1569:1332 237 39
3 PSK UNION 22 17 5 0 1614:1385 229 39
4 Dopravní Podniky "A" 22 16 6 0 1725:1309 416 38
5 Basket Mládí 22 14 8 0 1542:1440 102 36
6 TJ Junior Praha 22 9 13 0 1311:1553 -242 31
7 Sokol Královské Vinohrady 22 8 14 0 1373:1515 -142 30
8 TGM Modřany 22 7 15 0 1425:1676 -251 29
9 Slovan Bohnice "B" 22 8 12 2 1368:1476 -108 28
10 TJ Ruzyně "A" 22 6 16 0 1356:1534 -178 28
11 MFF Praha "B" 22 6 16 0 1356:1534 -178 28
12 TECHNIKA PRAHA "B" 22 2 20 0 1190:1573 -383 24
 

TABULKA 2001/2002 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Martin Hálek 6 4/3 3 6 27 15 4.5 1.0 2.5 75.0
5 Jiří Pokorný 1 0/0 0 0 0 2 0.0 0.0 2.0 -
6 Petr Polcar 21 64/45 78 51 354 53 16.9 2.4 2.5 70.3
7 Milan Klégr 8 10/3 8 0 19 13 2.4 0.0 1.6 30.0
8 Tomáš Sochor 6 4/3 4 0 11 5 1.8 0.0 0.8 75.0
9 Jiří Hrdina 17 33/7 14 0 35 58 2.1 0.0 3.4 21.2
10 Aleš Musil 19 33/20 33 39 203 59 10.7 2.1 3.1 60.6
11 Štěpán Lukeš 18 53/22 67 0 156 46 8.7 0.0 2.6 41.5
12 Ondřej Lukeš 18 8/3 59 1 124 17 6.9 0.1 0.9 37.5
13 Jiří Doškář 7 20/11 30 0 71 18 10.1 0.0 2.6 55.0
14 Tomáš Král 19 150/96 156 0 408 49 21.5 0.0 2.6 64.0
16 Michal Tůma 9 4/2 5 0 12 11 1.3 0.0 1.2 50.0
17 Štěpán Koubek 11 2/0 3 1 9 12 0.8 0.1 1.1 0.0
18 Radim Svatoš 13 25/18 47 0 112 30 8.6 0.0 2.3 72.0
19 Martin Petrák 10 2/0 4 0 8 4 0.8 0.0 0.4 0.0
SOUHRN 21 412/233 511 98 1549 392 73.8 4.7 18.7 56.6
 

ROZPIS zápasů 2001/2002 - SDPA - muži, 1.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
12.10.01 20:15 TJ Ruzyně "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 83:67
17.10.01 20:35 Sokol Královské Vinohrady Polská 1, P2 - Vinohrady 89:47
26.10.01 20:15 TGM Modřany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:56
31.10.01 20:20 Slovan Bohnice "B" Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 79:67
09.11.01 20:15 MFF Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:46
13.11.01 17:30 TECHNIKA PRAHA "B" ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 68:57
23.11.01 20:15 PSK UNION ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 86:69
28.11.01 19:00 BK Nusle ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 50:87
07.12.01 20:15 TJ Junior Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:40
14.12.01 20:15 Dopravní Podniky "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 83:74
18.12.01 20:15 Basket Mládí ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 100:73
15.01.02 20:30 TJ Ruzyně "A" Drnovská 19, P6 - Ruzyně 66:50
25.01.02 20:15 Sokol Královské Vinohrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:60
29.01.02 19:40 TGM Modřany ZŠ TGM Modřanská 10a, Praha 4 79:69
08.02.02 20:15 Slovan Bohnice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
13.02.02 18:30 MFF Praha "B" ZŠ Molákova 579, Praha 8 71:43
08.03.02 20:15 TECHNIKA PRAHA "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:55
14.03.02 20:40 PSK UNION ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 69:85
22.03.02 20:15 BK Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:72
26.03.02 19:40 TJ Junior Praha ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 77:58
03.04.02 19:40 Dopravní Podniky "A" ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 70:93
12.04.02 20:15 Basket Mládí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:64
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo