SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2001/2002)
 
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2001/2002 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 CTS Basket 22 19 3 0 1816:1325 491 41
2 Rapid Praha 22 18 4 0 1456:1107 349 40
3 TJ Malešice 22 18 4 0 1491:1196 295 40
4 Sokol Dolní Počernice "B" 22 15 7 0 1597:1249 348 37
5 Iuridica Praha "C" 22 13 9 0 1465:1295 170 35
6 AC Praha 1890 22 11 10 1 1363:1333 30 32
7 ČSA Praha 22 10 12 0 1310:1431 -121 32
8 Jírovcovo náměstí 22 9 13 0 1754:1846 -92 31
9 Olymp Praha 22 8 14 0 1383:1458 -75 30
10 Sokol Žikov "E" 22 6 15 1 1258:1487 -229 27
11 Start Praha 22 3 19 0 1257:1688 -431 25
12 Sokol Hostivař "A" 22 2 20 0 1134:1869 -735 24
 

TABULKA 2001/2002 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 20 8/2 15 0 32 28 1.6 0.0 1.4 25.0
5 Michal Tůma 16 16/3 52 1 110 29 6.9 0.1 1.8 18.8
6 Aleš Musil 20 60/43 101 68 449 71 22.4 3.4 3.5 71.7
7 Tomáš Fallada 18 34/15 60 5 150 50 8.3 0.3 2.8 44.1
8 Martin Hálek 5 21/13 35 3 92 16 18.4 0.6 3.2 61.9
9 Martin Petrák 20 12/1 20 0 41 13 2.0 0.0 0.7 8.3
10 Marcel Petrák 16 8/3 13 2 35 23 2.2 0.1 1.4 37.5
11 Pavel Boček 6 0/0 2 5 19 1 3.2 0.8 0.2 -
12 Petr Adámek 12 6/3 19 0 41 7 3.4 0.0 0.6 50.0
14 Tomáš Sochor 14 39/22 34 0 90 19 6.4 0.0 1.4 56.4
15 Jiří Petrák 1 0/0 1 2 8 0 8.0 2.0 0.0 -
16 Lubor Novotný 15 13/5 33 0 71 29 4.7 0.0 1.9 38.5
17 Pavel Mišejka 1 6/3 1 1 8 3 8.0 1.0 3.0 50.0
18 Radim Svatoš 12 58/38 92 2 228 34 19.0 0.2 2.8 65.5
19 Martin Jabůrek 14 52/34 65 7 185 40 13.2 0.5 2.9 65.4
20 Zbyněk Richter 4 3/0 8 0 16 5 4.0 0.0 1.2 0.0
21 Michal Hankiewicz 6 6/4 6 2 22 3 3.7 0.3 0.5 66.7
SOUHRN 22 342/189 557 98 1597 371 72.6 4.5 16.9 55.3
 

ROZPIS zápasů 2001/2002 - SDPB - muži, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
12.10.01 18:45 ČSA Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:51
17.10.01 19:45 AC Praha 1890 ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 42:68
26.10.01 18:45 Jírovcovo náměstí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 97:70
30.10.01 20:40 Sokol Žikov "E" Koněvova 19, P3 - Žižkov 81:65
09.11.01 18:45 CTS Basket ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:57
15.11.01 18:10 Iuridica Praha "C" SPŠS A.Gočára Družstevní ochoz 3, P4 59:70
23.11.01 18:45 Start Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 101:52
27.11.01 20:40 Rapid Praha ZŠ Žernosecká 1597, P8 - Kobylisy 58:63
07.12.01 18:45 TJ Malešice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:42
14.12.01 18:45 Sokol Hostivař "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 132:29
19.12.01 20:20 Olymp Praha Na Slovance 1960, P8 63:53
23.01.02 18:40 ČSA Praha Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 51:53
18.01.02 18:45 AC Praha 1890 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:54
30.01.02 20:15 Jírovcovo náměstí ZŠ Jírovcovo náměstí 1782, P4 88:90
08.02.02 18:45 Sokol Žikov "E" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 98:46
14.02.02 20:00 CTS Basket ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 60:80
08.03.02 18:45 Iuridica Praha "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:49
12.03.02 18:30 Start Praha Hostýnská 2100, P10 - Malešice 71:55
22.03.02 18:45 Rapid Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:46
28.03.02 19:20 TJ Malešice Na Třebešíně 2299, P10 - Malešice 62:69
02.04.02 20:15 Sokol Hostivař "A" U Branek 6, P10 - Hostivař 100:44
12.04.02 18:45 Olymp Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:43
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo