SDPD - Sokol Dolní Počernice (2001/2002)
 
Soutěž: 1.třída A
Kategorie: ml.dorky
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2001/2002 - SDPD - ml.dorky, 1.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BLC Sparta "A" 20 18 2 0 1528:880 648 38
2 BLC Sparta "B" 20 15 5 0 1556:1066 490 35
5 USK Praha "B" 21 12 8 1 1071:823 248 32
3 BLC Sparta "C" 20 13 7 0 1333:896 437 33
4 Sokol Nusle 20 11 9 0 1290:997 293 31
6 Basket Slovanka 20 5 15 0 659:1394 -735 25
7 TJ Ruzyně 20 9 10 1 1030:1095 -65 28
8 Sokol Hlubočepy 20 4 16 0 719:1462 -743 24
9 Sokol Dolní Počernice 20 4 16 0 909:1444 -535 24
 

TABULKA 2001/2002 - SDPD - ml.dorky, 1.třída A
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Lucie Weisserová 2 4/0 2 0 4 0 2.0 0.0 0.0 0.0
6 Kateřina Baňková 18 4/3 28 1 62 9 3.4 0.1 0.5 75.0
7 Adéla Balcarová 11 15/6 14 0 34 14 3.1 0.0 1.3 40.0
8 Anna Bubeníčková 10 2/1 4 0 9 4 0.9 0.0 0.4 50.0
9 Pavla Ševítová 6 0/0 2 0 4 4 0.7 0.0 0.7 -
10 Kristýna Burianová 15 95/60 46 3 161 33 10.7 0.2 2.2 63.2
12 Iveta Morávková 18 23/6 47 0 100 26 5.6 0.0 1.4 26.1
13 Romana Hypiusová 5 0/0 3 0 6 2 1.2 0.0 0.4 -
14 Kateřina Chytková 9 10/1 16 0 33 9 3.7 0.0 1.0 10.0
15 Nela Jahodová 13 10/2 14 0 30 26 2.3 0.0 2.0 20.0
16 Kateřina Kaprová 8 4/2 6 0 14 12 1.8 0.0 1.5 50.0
17 Martina Kolářová 19 28/12 116 2 250 60 13.2 0.1 3.2 42.9
19 Lucie Kotasová 4 5/2 12 1 29 9 7.2 0.2 2.2 40.0
20 Monika Dvořáková 9 2/1 10 2 27 5 3.0 0.2 0.6 50.0
21 Kateřina Nevšímalová 2 0/0 0 0 0 3 0.0 0.0 1.5 -
22 Kristýna Nevšímalová 11 10/2 20 1 45 23 4.1 0.1 2.1 20.0
23 Martina Polcarová 8 4/0 2 0 4 2 0.5 0.0 0.2 0.0
29 Jana Vaňková 14 20/12 17 0 46 18 3.3 0.0 1.3 60.0
32 Šárka Baňková 10 2/2 3 1 11 6 1.1 0.1 0.6 100.0
SOUHRN 19 238/112 362 11 869 265 45.7 0.6 13.9 47.1
 

ROZPIS zápasů 2001/2002 - SDPD - ml.dorky, 1.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
25.09.01 17:00 BLC Sparta "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:68
02.10.01 17:10 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 38:74
09.10.01 17:00 Basket Slovanka ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 44:60
20.10.01 11:00 BLC Sparta "B" Hala Sparty, Letná 38:102
23.10.01 17:00 BLC Sparta "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 37:68
29.10.01 19:00 Sokol Hlubočepy ZŠ Barandov, Chaplinovo náměstí 615, P5 35:53
06.11.01 17:00 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:67
14.11.01 17:30 USK Praha "B" SOU U krbu 521, P10 - Malešice 27:110
11.03.02 19:00 Sokol Hlubočepy ZŠ Barandov, Chaplinovo náměstí 615, P5 34:94
02.04.02 17:00 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:38
05.12.01 17:00 BLC Sparta "C" ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 66:49
11.12.01 17:00 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:78
19.12.01 18:15 Basket Slovanka Bellova, P10 - Petrovice 46:111
08.01.02 17:00 BLC Sparta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:32
15.01.02 16:30 BLC Sparta "A" ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 49:113
22.01.02 17:00 Sokol Hlubočepy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 31:106
11.03.02 17:55 Sokol Nusle ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 53:64
02.04.02 17:00 USK Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:65
09.04.02 17:00 Sokol Hlubočepy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:51
23.04.02 17:10 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 40:41
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo