SDPP - Sokol Dolní Počernice (2001/2002)
 
Soutěž: 1.třída A
Kategorie: st.žákyně
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2001/2002 - SDPP - st.žákyně, 1.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
7 FZŠ Petřiny 12 10 2 0 799:322 477 22
8 BLC Sparta "B" 12 8 4 0 636:294 342 20
9 Sokol Nusle 11 5 6 0 267:425 -158 16
10 Sokol Dolní Počernice 11 4 7 0 330:590 -260 15
11 SK Aritma Praha "B" 11 1 10 0 275:576 -301 12
12 SK Aritma "A" 0 0 0 0 0:0 0 0
 

TABULKA 2001/2002 - SDPP - st.žákyně, 1.třída A
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Brumlová 17 16/3 26 0 55 34 3.2 0.0 2.0 18.8
5 Lucie Weisserová 13 2/1 27 0 55 23 4.2 0.0 1.8 50.0
6 Kateřina Brumlová 8 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.1 -
7 Adéla Balcarová 13 22/5 61 0 127 24 9.8 0.0 1.8 22.7
8 Eliška Slaninová 6 2/0 4 0 8 2 1.3 0.0 0.3 0.0
9 Veronika Melicharová 7 8/2 9 0 20 12 2.9 0.0 1.7 25.0
10 Kristýna Burianová 1 4/1 0 0 1 1 1.0 0.0 1.0 25.0
11 Anna Burianová 11 2/2 1 0 4 11 0.4 0.0 1.0 100.0
13 Dita Brabcová 13 26/5 32 0 69 16 5.3 0.0 1.2 19.2
18 Petra Kolářová 11 12/3 25 0 53 11 4.8 0.0 1.0 25.0
20 Monika Dvořáková 17 16/6 25 5 71 22 4.2 0.3 1.3 37.5
23 Martina Polcarová 8 4/1 11 0 23 21 2.9 0.0 2.6 25.0
24 Tereza Rumlová 8 5/2 2 0 6 6 0.8 0.0 0.8 40.0
25 Petra Smolíková 14 5/3 9 0 21 7 1.5 0.0 0.5 60.0
26 Radka Smolíková 14 11/2 10 0 22 24 1.6 0.0 1.7 18.2
27 Martina Steinhartová 6 0/0 2 0 4 8 0.7 0.0 1.3 -
28 Barbora Fousová 13 2/1 4 0 9 4 0.7 0.0 0.3 50.0
29 Jana Vaňková 1 0/0 1 0 2 0 2.0 0.0 0.0 -
31 Kateřina Synková 7 0/0 0 0 0 3 0.0 0.0 0.4 -
32 Šárka Baňková 16 27/5 14 1 36 10 2.2 0.1 0.6 18.5
SOUHRN 17 164/42 263 6 586 240 34.5 0.4 14.1 25.6
 

ROZPIS zápasů 2001/2002 - SDPP - st.žákyně, 1.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
14.10.01 10:00 SK Aritma "A" Sokol Nusle, Na Květnici 500, P4 - Nusle 29:62
14.10.01 13:30 BK Kompresory "B" Sokol Nusle, Na Květnici 500, P4 - Nusle 93:22
14.10.01 17:00 Sokol Nusle Sokol Nusle, Na Květnici 500, P4 - Nusle 34:26
24.11.01 08:30 BK Kompresory "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:23
24.11.01 12:00 SK Aritma "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 14:59
24.11.01 17:00 Sokol Nusle "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 26:38
12.01.02 14:00 SK Aritma "A" Sokol Nusle, Na Květnici 500, P4 - Nusle 15:72
12.01.02 17:00 BLC Sparta "B" Sokol Nusle, Na Květnici 500, P4 - Nusle 24:33
13.01.02 12:30 SK Aritma "B" Sokol Nusle, Na Květnici 500, P4 - Nusle 35:18
17.03.02 13:00 BLC Sparta "B" ZŠ Šantrochova 2, Petřiny 35:50
17.03.02 15:45 SK Aritma "A" ZŠ Šantrochova 2, Petřiny 34:102
18.03.02 09:00 BŠ Petřiny ZŠ Šantrochova 2, Petřiny 22:77
18.03.02 13:00 SK Aritma "B" ZŠ Šantrochova 2, Petřiny 38:34
27.04.02 00:00 BŠ Petřiny ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 28:69
27.04.02 00:00 BLC Sparta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 16:71
28.04.02 00:00 SK Aritma "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:24
28.04.02 00:00 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 33:40
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo