SDPZ - Sokol Dolní Počernice (2001/2002)
 
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2001/2002 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Radlice 20 18 2 0 1160:930 230 38
2 Medicina Praha 20 16 4 0 1146:894 252 36
3 Ekonom Praha "B" 20 13 7 0 1311:1133 178 33
4 Chemie Praha 20 11 9 0 1036:927 109 31
5 Sokol Dolní Počernice 20 11 9 0 1183:1154 29 31
6 Viktoria Žizkov 20 9 11 0 915:986 -71 29
7 Iuridica Praha 20 7 13 0 1063:1178 -115 27
8 TJ ČZU PRAHA 20 7 13 0 1123:1235 -112 27
9 Sokol Horní Počernice 20 6 14 0 1074:1189 -115 26
10 TJ Podolí "A" 20 6 14 0 944:1146 -202 26
11 Ekonom Praha "A" 20 6 12 2 981:1146 -165 24
12 Sokol Kobylisy 0 0 0 0 0:0 0 0
 

TABULKA 2001/2002 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Jana Nožičková 3 4/0 2 0 4 2 1.3 0.0 0.7 0.0
5 Tereza Volfová 10 0/0 0 0 0 5 0.0 0.0 0.5 -
6 Eva Šidlová 7 0/0 2 0 4 4 0.6 0.0 0.6 -
7 Linda Králová 19 12/3 26 1 58 30 3.1 0.1 1.6 25.0
8 Monika Janoušková 18 8/2 48 44 230 24 12.8 2.4 1.3 25.0
10 Martina Kučerová 12 0/0 9 1 21 2 1.8 0.1 0.2 -
11 Barbora Klasová 14 40/21 44 0 109 20 7.8 0.0 1.4 52.5
12 Kateřina Kantová 20 76/47 168 2 389 70 19.4 0.1 3.5 61.8
13 Jana Musilová 19 28/17 49 17 166 33 8.7 0.9 1.7 60.7
16 Kateřina Brožková 19 28/9 36 2 87 47 4.6 0.1 2.5 32.1
17 Leona Míková 18 0/0 16 0 32 6 1.8 0.0 0.3 -
18 Jana Filipová 17 18/12 34 0 80 37 4.7 0.0 2.2 66.7
19 Magda Tučková 4 2/1 1 0 3 7 0.8 0.0 1.8 50.0
SOUHRN 20 216/112 435 67 1183 287 59.1 3.4 14.3 51.9
 

ROZPIS zápasů 2001/2002 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
09.10.01 18:30 Sokol Kobylisy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
15.10.01 19:05 Chemie Praha ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 51:43
23.10.01 18:30 Ekonom Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:61
02.11.01 18:00 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 76:58
06.11.01 18:30 Iuridica Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:44
14.11.01 20:25 TJ Podolí "A" ZŠ K lesu 558, P4 53:64
20.11.01 18:30 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:61
29.11.01 19:45 Ekonom Praha "B" VŠE W.Churchila 4, P3 46:64
04.12.01 18:30 Medicina Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 25:54
11.12.01 18:30 Viktoria Žizkov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:32
18.12.01 17:45 TJ ČZU PRAHA Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 63:67
16.01.02 18:00 Sokol Kobylisy U školské zahrady 9, P9 - Kobylisy 0:0
22.01.02 18:30 Chemie Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 42:57
31.01.02 19:45 Ekonom Praha "A" VŠE W.Churchila 4, P3 71:74
05.02.02 18:30 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:57
12.02.02 19:30 Iuridica Praha Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 86:63
05.03.02 18:30 TJ Podolí "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:44
11.03.02 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 58:62
19.03.02 18:30 Ekonom Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:51
26.03.02 20:30 Medicina Praha Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 48:77
03.04.02 20:15 Viktoria Žizkov ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 55:51
09.04.02 18:30 TJ ČZU PRAHA ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:70
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo