SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2002/2003)
 
Soutěž: 1.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: pátek, úterý od 20:30
 
 

SKUPINA 2002/2003 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Kbely "B" 22 19 3 0 1877:1488 389 41
2 Sokol Žižkov "D" 22 16 6 0 1716:1406 310 38
3 Meteor Praha "B" 22 15 7 0 1453:1302 151 37
4 Sokol Dolní Počernice "A" 22 13 9 0 1562:1514 48 35
5 BK Pirreli Praha "A" 22 12 10 0 1504:1499 5 34
6 Sokol Královské Vinohrady 22 11 11 0 1551:1578 -27 33
7 Basket Mládí 22 11 11 0 1540:1573 -33 33
8 Sokol Kbely "C" 22 10 12 0 1522:1550 -28 32
9 Sokol Horní Počernice "B" 22 10 12 0 1453:1494 -41 32
10 Iuridica Praha "A" 22 10 12 0 1354:1444 -90 32
11 Junior Praha 22 4 18 0 1356:1723 -367 26
12 MFF Praha "A" 22 1 21 0 1235:1552 -317 23
 

TABULKA 2002/2003 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Tomáš Sochor 7 7/2 4 0 10 5 1.4 0.0 0.7 28.6
5 Jiří Pokorný 3 2/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Petr Polcar 21 58/43 56 40 275 70 13.1 1.9 3.3 74.1
8 Jiří Hrdina 1 0/0 0 0 0 5 0.0 0.0 5.0 -
9 Martin Petrák 14 4/3 6 0 15 12 1.1 0.0 0.9 75.0
10 Aleš Musil 22 53/35 61 33 256 81 11.6 1.5 3.7 66.0
11 Štěpán Lukeš 18 41/11 56 0 123 58 6.8 0.0 3.2 26.8
12 Ondřej Lukeš 19 19/6 73 1 155 32 8.2 0.1 1.7 31.6
13 Jiří Doškář 8 39/11 30 0 71 15 8.9 0.0 1.9 28.2
14 Tomáš Král 18 167/94 136 0 366 57 20.3 0.0 3.2 56.3
15 Jiří Nevšímal 4 4/3 3 0 9 8 2.2 0.0 2.0 75.0
16 Michal Tůma 5 2/1 3 0 7 1 1.4 0.0 0.2 50.0
17 Štěpán Koubek 2 2/0 0 0 0 4 0.0 0.0 2.0 0.0
18 Radim Svatoš 8 20/14 26 2 72 22 9.0 0.2 2.8 70.0
19 Roman Valenta 19 61/45 43 24 203 38 10.7 1.3 2.0 73.8
SOUHRN 22 479/268 497 100 1562 408 71.0 4.5 18.5 55.9
 

ROZPIS zápasů 2002/2003 - SDPA - muži, 1.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
11.10.02 20:30 Sokol Žižkov "D" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:62
15.10.02 20:10 Basket Mládí ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 100:77
25.10.02 20:30 MFF Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:49
29.10.02 20:30 Iuridica Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:56
08.11.02 20:30 Meteor Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:70
15.11.02 20:30 Sokol Kbely "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:55
22.11.02 20:30 Sokol Horní Počernice "B" Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 65:68
29.11.02 20:30 BK Pirreli Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:67
03.12.02 19:40 Junior Praha ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 80:65
13.12.02 20:30 Sokol Královské Vinohrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:47
16.12.02 19:10 Sokol Kbely "B" ZVŠ Mochovská 570, P9 82:114
16.01.03 18:35 Sokol Žižkov "D" Koněvova 19, P3 - Žižkov 70:83
21.01.03 20:30 Basket Mládí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:57
27.01.03 18:40 MFF Praha "A" Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 66:63
07.02.03 20:30 Iuridica Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:66
19.02.03 19:00 Meteor Praha "B" ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 50:78
25.02.03 19:40 Sokol Kbely "C" Třinecká 650, P9 - Letňany 72:67
07.03.03 20:30 Sokol Horní Počernice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:68
12.03.03 19:40 BK Pirreli Praha "A" ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 68:79
11.04.03 20:30 Junior Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:73
26.03.03 20:35 Sokol Královské Vinohrady Polská 1, P2 - Vinohrady 69:70
04.04.03 20:30 Sokol Kbely "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:80
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo