SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2002/2003)
 
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2002/2003 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 VŠSK MFF "B" 22 21 1 0 1736:1045 691 43
2 Meteor Praha jun. 22 17 5 0 1818:1275 543 39
3 Slovan Bohnice "B" 22 17 5 0 1425:1342 83 39
4 TJ Malešice 22 16 6 0 1373:1241 132 38
5 BK Kompresory "A" 22 11 11 0 1588:1530 58 33
6 Rapid Praha 22 10 12 0 1155:1193 -38 32
7 Olymp Praha 22 10 12 0 1256:1411 -155 32
8 BK Kompresory "B" 22 10 12 0 1504:1514 -10 32
9 Sokol Dolní Počernice "B" 22 7 15 0 1288:1484 -196 29
10 HUGO Praha 22 5 17 0 1375:1561 -186 27
11 TJ Baník Praha 22 4 18 0 1112:1586 -474 26
12 Start Praha 22 4 18 0 1175:1623 -448 26
 

TABULKA 2002/2003 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 21 34/15 25 2 71 33 3.4 0.1 1.6 44.1
5 Michal Tůma 13 25/11 57 1 128 27 9.8 0.1 2.1 44.0
6 Dušan Duda 7 38/5 35 0 75 32 10.7 0.0 4.6 13.2
7 Tomáš Fallada 7 22/10 27 5 79 28 11.3 0.7 4.0 45.5
8 Josef Javornický 1 4/2 2 1 9 1 9.0 1.0 1.0 50.0
9 Martin Petrák 18 18/7 45 1 100 48 5.6 0.1 2.7 38.9
10 Marcel Petrák 12 4/4 24 3 61 26 5.1 0.2 2.2 100.0
11 Pavel Boček 3 7/1 6 0 13 1 4.3 0.0 0.3 14.3
12 Petr Adámek 6 8/3 14 2 37 4 6.2 0.3 0.7 37.5
13 Jindřich Bárta 1 2/1 0 0 1 4 1.0 0.0 4.0 50.0
14 Tomáš Sochor 15 50/24 59 0 142 26 9.5 0.0 1.7 48.0
15 Jiří Petrák 2 2/1 3 2 13 4 6.5 1.0 2.0 50.0
16 Lubor Novotný 13 12/6 25 0 56 37 4.3 0.0 2.8 50.0
17 Pavel Mišejka 1 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 1.0 -
18 Štěpán Koubek 14 19/4 43 8 114 37 8.1 0.6 2.6 21.1
19 Martin Jabůrek 14 53/32 91 39 331 38 23.6 2.8 2.7 60.4
20 Zbyněk Richter 3 2/1 6 0 13 8 4.3 0.0 2.7 50.0
21 Michal Hankiewicz 14 11/9 15 2 45 18 3.2 0.1 1.3 81.8
SOUHRN 22 311/136 477 66 1288 373 58.5 3.0 17.0 43.7
 

ROZPIS zápasů 2002/2003 - SDPB - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
11.10.02 19:00 Slovan Bohnice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:77
17.10.02 20:45 BK Kompresory "B" SPŠS Novoborská 610, Praha 9 - Prosek 58:86
25.10.02 19:00 Olymp Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 32:52
04.11.02 20:10 BK Kompresory "A" ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 71:65
08.11.02 19:00 TJ Malešice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:68
15.11.02 19:00 TJ Baník Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:43
19.11.02 18:40 Start Praha Hostýnská 2100, P10 - Malešice 77:61
29.11.02 19:00 Meteor Praha jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:68
02.12.02 18:40 VŠSK MFF "B" SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 62:98
13.12.02 19:00 HUGO Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:78
17.12.02 20:40 Rapid Praha ZŠ Žernosecká 1597, P8 - Kobylisy 55:48
15.01.03 20:25 Slovan Bohnice "B" SH Bukolská 570, P8 62:84
24.01.03 19:00 BK Kompresory "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:55
29.01.03 20:20 Olymp Praha Na Slovance 1960, P9 - Ďáblice 64:54
07.02.03 19:00 BK Kompresory "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:82
20.02.03 19:20 TJ Malešice Na Třebešíně 2299, P10 - Malešice 35:53
27.02.03 20:15 TJ Baník Praha ZŠ Břečťanova 6, P10 61:68
07.03.03 19:00 Start Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:66
10.03.03 17:35 Meteor Praha jun. ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 45:73
11.04.03 19:00 VŠSK MFF "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:74
28.03.03 20:30 HUGO Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:67
04.04.03 19:00 Rapid Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:64
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo