SDPP - Sokol Dolní Počernice (2002/2003)
 
Soutěž: přebor
Kategorie: st.žákyně
Hrací dny: pátek, úterý od 17:30
 
 

SKUPINA 2002/2003 - SDPP - st.žákyně, přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BA Aritma 14 13 1 0 1108:576 532 27
2 BLC Sparta "A" 14 11 3 0 1016:537 479 25
3 BLC Sparta "B" 14 8 6 0 1016:537 479 22
4 Sokol Nusle "B" 14 7 7 0 623:693 -70 21
5 Basket Slovanka "B" 14 8 5 1 741:723 18 21
6 BK Kompresory 14 6 8 0 781:599 182 20
7 SK Aritma 14 2 12 0 420:905 -485 16
8 Sokol Dolní Počernice 14 2 12 0 431:1079 -648 16
9 USK Praha 0 0 0 0 0:0 0 0
 

TABULKA 2002/2003 - SDPP - st.žákyně, přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Brumlová 15 11/6 23 2 58 29 3.9 0.1 1.9 54.5
5 Kateřina Brumlová 7 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
6 Romana Hypiusová 5 6/1 6 0 13 18 2.6 0.0 3.6 16.7
7 Pavla Ševítová 11 8/4 13 0 30 17 2.7 0.0 1.5 50.0
8 Lucie Weisserová 12 13/3 18 0 39 23 3.2 0.0 1.9 23.1
9 Eliška Slaninová 6 2/0 3 0 6 5 1.0 0.0 0.8 0.0
10 Karolína Knoppová 13 4/2 2 0 6 7 0.5 0.0 0.5 50.0
11 Adéla Balcarová 3 13/4 20 0 44 5 14.7 0.0 1.7 30.8
12 Martina Polcarová 14 9/5 11 0 27 28 1.9 0.0 2.0 55.6
13 Dita Brabcová 13 32/12 31 0 74 28 5.7 0.0 2.2 37.5
14 Daniela Bártů 13 0/0 1 0 2 5 0.2 0.0 0.4 -
15 Barbora Fousová 8 0/0 4 0 8 11 1.0 0.0 1.4 -
16 Radka Smolíková 17 12/4 9 0 22 23 1.3 0.0 1.4 33.3
17 Petra Smolíková 15 0/0 4 0 8 12 0.5 0.0 0.8 -
18 Petra Kolářová 13 12/3 19 0 41 24 3.2 0.0 1.8 25.0
19 Kateřina Synková 5 0/0 2 0 4 3 0.8 0.0 0.6 -
20 Monika Dvořáková 20 17/6 51 9 135 31 6.8 0.5 1.6 35.3
21 Klára Sedláčková 3 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.3 -
22 Šárka Baňková 19 32/7 29 9 92 25 4.8 0.5 1.3 21.9
23 Martina Steinhartová 11 2/1 6 0 13 21 1.2 0.0 1.9 50.0
SOUHRN 21 173/58 252 20 622 316 29.6 1.0 15.0 33.5
 

ROZPIS zápasů 2002/2003 - SDPP - st.žákyně, přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
02.10.02 17:00 SK Aritma Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 39:47
11.10.02 17:30 Basket Slovanka "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 21:60
17.10.02 18:30 USK Praha SOU U Krbu 521, P10 - Malešice 14:88
08.11.02 17:30 Sokol Nusle "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 25:38
15.11.02 17:30 SK Aritma ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 40:26
23.11.02 08:30 Basket Slovanka "B" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 24:49
29.11.02 17:30 USK Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
14.12.02 08:30 Sokol Nusle "B" Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 28:40
13.01.03 18:00 BLC Sparta "A" ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 8:136
24.01.03 17:30 BLC Sparta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 19:77
02.02.03 09:00 BK Kompresory Novoborská 610, P10 32:93
07.02.03 17:30 BA Aritma ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 21:79
20.02.03 18:30 USK Praha SOU U Krbu 521, P10 - Malešice 0:0
07.03.03 17:30 SK Aritma ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:40
13.03.03 17:00 Basket Slovanka "B" ZDŠ Na Slovance 46:62
30.05.03 17:30 Sokol Nusle "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 41:59
28.03.03 17:30 BLC Sparta "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 40:64
03.04.03 18:40 BLC Sparta "B" Gymnázium Nad Štolou 1, P7 27:87
11.04.03 17:30 BK Kompresory ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 16:98
24.04.03 18:45 BA Aritma ZŠ Mládí 135 31:89
25.04.03 17:30 USK Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
10.05.03 16:00 SK Aritma SK Aritma, Nad Lávkou, P6 25:39
14.05.03 17:30 Basket Slovanka "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:73
27.05.03 17:10 Sokol Nusle "B" ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 33:83
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo