SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2003/2004)
 
Soutěž: 1.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2003/2004 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 VŠTJ Technika strojní 22 20 2 0 1639:1269 370 42
2 TJ Košíře Praha 22 15 7 0 1711:1634 77 37
3 BK Pirelli Praha "A" 22 13 9 0 1404:1450 -46 35
4 Sokol Motol "C" 22 12 10 0 1492:1405 87 34
5 VŠSK MFF "A" 22 11 11 0 1498:1454 44 33
6 Sokol Kbely jun. 22 11 11 0 1551:1503 48 33
7 Sokol Dolní Počernice "A" 22 11 11 0 1679:1637 42 33
8 VSK Iuridica "A" 22 9 13 0 1321:1433 -112 31
9 Basket Mládí 22 9 13 0 1528:1644 -116 31
10 SK Meteor Praha "B" 22 9 13 0 1417:1393 24 31
11 ZŠ TGM Modřany 22 7 15 0 1524:1736 -212 29
12 Sokol Michle "A" 22 5 17 0 1446:1652 -206 27
 

TABULKA 2003/2004 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Tomáš Sochor 7 9/5 11 0 27 3 3.9 0.0 0.4 55.6
6 Petr Polcar 21 64/46 59 46 302 71 14.4 2.2 3.4 71.9
9 Martin Petrák 15 0/0 9 0 18 13 1.2 0.0 0.9 -
10 Aleš Musil 20 39/27 59 35 250 68 12.5 1.8 3.4 69.2
11 Štěpán Lukeš 19 62/18 83 0 184 73 9.7 0.0 3.8 29.0
12 Ondřej Lukeš 21 20/11 92 12 231 32 11.0 0.6 1.5 55.0
13 Jiří Doškář 6 8/1 19 0 39 18 6.5 0.0 3.0 12.5
14 Tomáš Král 22 176/113 145 1 406 71 18.5 0.0 3.2 64.2
15 Jiří Nevšímal 3 2/1 3 0 7 4 2.3 0.0 1.3 50.0
16 Michal Tůma 18 18/10 26 2 68 36 3.8 0.1 2.0 55.6
19 Roman Valenta 17 20/13 34 22 147 42 8.6 1.3 2.5 65.0
SOUHRN 22 418/245 540 118 1679 431 76.3 5.4 19.6 58.6
 

ROZPIS zápasů 2003/2004 - SDPA - muži, 1.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
10.10.03 20:30 ZŠ TGM Modřany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 83:59
14.10.03 20:10 Basket Mládí ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 61:68
24.10.03 20:30 Sokol Kbely jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:64
29.10.03 20:15 Sokol Michle "A" Pod Stárkou 4, P4 - Michle 83:97
07.11.03 20:30 SK Meteor Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:70
14.11.03 20:30 TJ Košíře Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:95
20.11.03 18:10 VŠTJ Technika strojní ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 60:66
28.11.03 20:30 BK Pirelli Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:63
02.12.03 20:30 Sokol Motol "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:59
12.12.03 20:30 VŠSK MFF "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 86:79
16.12.03 20:00 VSK Iuridica "A" Na Slovance 1960, P8 70:54
13.01.04 20:15 ZŠ TGM Modřany ZŠ TGM Modřanská 10a, Praha 4 80:75
23.01.04 20:30 Basket Mládí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:99
30.01.04 19:40 Sokol Kbely jun. Litvínovská 500, P9 - Prosek 85:98
06.02.04 20:30 Sokol Michle "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 106:67
11.02.04 19:00 SK Meteor Praha "B" ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 66:68
16.02.04 18:15 TJ Košíře Praha Weberova 1090, P5 84:92
27.02.04 20:30 VŠTJ Technika strojní ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:69
17.03.04 19:40 BK Pirelli Praha "A" ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 77:69
23.03.04 18:40 Sokol Motol "C" Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 73:91
29.03.04 18:40 VŠSK MFF "A" SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 68:82
09.04.04 20:30 VSK Iuridica "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:53
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo