SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2003/2004)
 
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2003/2004 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Pražský "C" 22 21 1 0 1855:1274 581 43
2 VŠSK MFF "B" 22 17 5 0 1563:1255 308 39
3 TJ Junior Praha 22 16 6 0 1629:1394 235 38
4 SK Meteor Praha jun. 22 14 8 0 1729:1720 9 36
5 VŠTJ Stavební fakulta "B" 22 12 10 0 1489:1449 40 34
6 TJ Spoje Praha 22 12 10 0 1327:1374 -47 34
7 PSK Olymp Praha 22 11 11 0 1512:1559 -47 33
8 SK Viktoria Žižkov "B" 22 8 14 0 1362:1486 -124 30
9 Sokol Dolní Počernice "B" 22 7 15 0 1300:1566 -266 29
10 Sokol Dejvice "A" 22 6 16 0 1353:1479 -126 28
11 BK Kompresory "A" 22 5 17 0 1514:1628 -114 27
12 BC Tempo Praha 22 3 19 0 1430:1879 -449 25
 

TABULKA 2003/2004 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 17 10/2 18 3 47 25 2.8 0.2 1.5 20.0
5 Michal Tůma 18 42/28 79 33 285 48 15.8 1.8 2.7 66.7
6 Dušan Duda 10 49/18 61 0 140 36 14.0 0.0 3.6 36.7
8 Martin Hálek 9 52/37 58 7 174 30 19.3 0.8 3.3 71.2
9 Martin Petrák 18 38/14 53 6 138 59 7.7 0.3 3.3 36.8
10 Marcel Petrák 12 6/4 11 2 32 10 2.7 0.2 0.8 66.7
12 Petr Adámek 6 2/1 3 1 10 0 1.7 0.2 0.0 50.0
14 Tomáš Sochor 7 38/21 30 0 81 14 11.6 0.0 2.0 55.3
16 Lubor Novotný 7 0/0 8 0 16 12 2.3 0.0 1.7 -
18 Štěpán Koubek 21 14/10 60 6 148 62 7.0 0.3 3.0 71.4
19 Jiří Hrdina 16 77/27 37 0 101 57 6.3 0.0 3.6 35.1
20 Zbyněk Richter 2 3/0 4 0 8 0 4.0 0.0 0.0 0.0
21 Michal Hankiewicz 18 18/8 25 10 88 18 4.9 0.6 1.0 44.4
22 Ivan Kunc 9 9/5 12 1 32 7 3.6 0.1 0.8 55.6
SOUHRN 22 358/175 459 69 1300 378 59.1 3.1 17.2 48.9
 

ROZPIS zápasů 2003/2004 - SDPB - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
10.10.03 19:00 SK Viktoria Žižkov "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:45
14.10.03 19:40 TJ Junior Praha ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 40:67
24.10.03 19:00 PSK Olymp Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:68
05.01.04 20:10 VŠTJ Stavební fakulta "B" Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 51:76
07.11.03 19:00 BC Tempo Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:62
14.11.03 19:00 BK Kompresory "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:52
20.11.03 18:35 Sokol Dejvice "A" Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 64:80
28.11.03 19:00 SK Meteor Praha jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:88
03.12.03 20:15 TJ Spoje Praha Hala Spoje, Na Balkáně 60:70
12.12.03 19:00 VŠSK MFF "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:82
16.12.03 19:15 Sokol Pražský "C" Žitná 42, P2 51:83
15.01.04 19:10 SK Viktoria Žižkov "B" SOU stavební - Učňovská 1, Praha 9, 190 00 51:66
23.01.04 19:00 TJ Junior Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 42:67
28.01.04 20:20 PSK Olymp Praha Na Slovance 1960, P8 58:78
06.02.04 19:00 VŠTJ Stavební fakulta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:52
12.02.04 19:05 BC Tempo Praha ZŠ K Lesu 552, Praha 4, 142 00 85:93
01.03.04 20:10 BK Kompresory "A" ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 84:81
27.02.04 19:00 Sokol Dejvice "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:48
19.03.04 20:10 SK Meteor Praha jun. Hlivická 1, Praha 8, 180 00 66:75
26.03.04 19:00 TJ Spoje Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:69
31.03.04 18:35 VŠSK MFF "B" Za invalidovnou 3/576, Praha 8, 180 00 26:82
09.04.04 19:00 Sokol Pražský "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:82
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo