SDPP - Sokol Dolní Počernice (2003/2004)
 
Soutěž: přebor
Kategorie: ml.dorky
Hrací dny: úterý, pátek od 17:30
 
 

SKUPINA 2003/2004 - SDPP - ml.dorky, přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BLC Sparta "C" 20 20 0 0 1904:731 1173 40
2 Basket Slovanka "B" 20 16 4 0 1544:845 699 36
3 BK Prosek 20 10 10 0 1215:1192 23 30
4 BLC Sparta "B" 20 9 11 0 1062:1336 -274 29
5 SK Aritma "B" 20 3 17 0 847:1591 -744 23
6 Sokol Dolní Počernice 20 2 18 0 707:1584 -877 22
 

TABULKA 2003/2004 - SDPP - ml.dorky, přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Brumlová 16 8/3 8 1 22 30 1.4 0.1 1.9 37.5
5 Kateřina Brumlová 5 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.2 -
7 Pavla Ševítová 13 8/4 7 0 18 15 1.4 0.0 1.2 50.0
8 Lucie Weisserová 9 7/3 10 0 23 20 2.6 0.0 2.2 42.9
9 Eliška Slaninová 3 2/0 0 0 0 4 0.0 0.0 1.3 0.0
10 Andrea Křížová 12 30/8 27 2 68 24 5.7 0.2 2.0 26.7
11 Adéla Balcarová 9 28/8 27 0 62 8 6.9 0.0 0.9 28.6
12 Martina Polcarová 14 0/0 4 0 8 26 0.6 0.0 1.9 -
13 Dita Brabcová 17 11/5 23 0 51 46 3.0 0.0 2.7 45.5
15 Barbora Fousová 4 0/0 2 0 4 0 1.0 0.0 0.0 -
16 Radka Smolíková 15 2/1 3 1 10 11 0.7 0.1 0.7 50.0
17 Petra Smolíková 19 4/2 11 0 24 8 1.3 0.0 0.4 50.0
18 Petra Kolářová 13 8/1 21 0 43 22 3.3 0.0 1.7 12.5
19 Kateřina Synková 6 0/0 1 0 2 4 0.3 0.0 0.7 -
20 Monika Dvořáková 19 27/14 76 8 190 32 10.0 0.4 1.7 51.9
21 Jana Vaňková 15 23/11 25 0 61 21 4.1 0.0 1.4 47.8
22 Šárka Baňková 20 25/8 28 11 97 23 4.8 0.6 1.1 32.0
23 Martina Steinhartová 12 6/2 11 0 24 22 2.0 0.0 1.8 33.3
SOUHRN 20 189/70 284 23 707 317 35.4 1.1 15.8 37.0
 

ROZPIS zápasů 2003/2004 - SDPP - ml.dorky, přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
10.10.03 17:30 BK Prosek ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:77
16.10.03 17:30 BLC Sparta "C" ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 27:134
24.10.03 17:30 Basket Slovanka "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 28:87
05.11.03 18:10 BLC Sparta "B" Gymnázium Nad Štolou 1, P7 53:74
14.11.03 17:30 SK Aritma "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:38
21.11.03 18:15 BK Prosek ZŠ Litvínovská 500, Praha 9, Prosek 32:55
28.11.03 17:30 BLC Sparta "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 25:115
06.12.03 08:30 Basket Slovanka "B" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 34:113
12.12.03 17:30 BLC Sparta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 30:80
19.12.03 16:45 SK Aritma "B" Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 45:48
16.01.04 17:30 BK Prosek ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 31:76
22.01.04 17:30 BLC Sparta "C" ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 22:131
06.02.04 17:30 Basket Slovanka "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:56
11.02.04 18:10 BLC Sparta "B" Gymnázium Nad Štolou 1, P7 28:78
20.02.04 17:30 SK Aritma "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:61
23.02.04 18:00 BK Prosek ZŠ Chvaletická 918, P9 - Lehovec 31:76
19.03.04 17:30 BLC Sparta "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 30:111
27.03.04 08:30 Basket Slovanka "B" Hala Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín (bazén) 18:103
02.04.04 17:30 BLC Sparta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 32:38
09.04.04 16:45 SK Aritma "B" Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 54:33
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo