SDPZ - Sokol Dolní Počernice (2003/2004)
 
Soutěž: přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 19:00
 
 

SKUPINA 2003/2004 - SDPZ - ženy, přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Basket Slovanka "B" 20 19 1 0 1640:1107 533 39
2 BK Pirelli Praha "A" 20 16 4 0 1193:988 205 36
3 SK Praha 4 20 14 6 0 1188:1050 138 34
4 SK Aritma Praha "B" 20 12 8 0 1328:1257 71 32
5 TJ Ruzyně 20 12 8 0 1187:1083 104 32
6 TJ Sokol Nusle Praha "B" 20 11 9 0 1403:1161 242 31
7 TJ Radlice 20 8 12 0 1113:1290 -177 28
8 VŠTJ Technika strojní 20 6 14 0 1043:1332 -289 26
9 Sokol Dolní Počernice 20 5 15 0 1076:1385 -309 25
10 Sokol Michle "A" 20 4 16 0 984:1236 -252 24
11 BK Paris Praha 20 3 17 0 1099:1365 -266 23
 

TABULKA 2003/2004 - SDPZ - ženy, přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Pavla Vostrovská 13 4/1 20 0 41 25 3.2 0.0 1.9 25.0
6 Martina Kolářová 1 0/0 2 0 4 0 4.0 0.0 0.0 -
7 Linda Králová 11 10/6 4 0 14 26 1.3 0.0 2.4 60.0
8 Jana Musilová 18 16/9 39 31 180 24 10.0 1.7 1.3 56.2
9 Zuzana Záhorová 15 24/13 41 1 98 44 6.5 0.1 2.9 54.2
10 Martina Kučerová 9 2/1 2 1 8 6 0.9 0.1 0.7 50.0
12 Kateřina Kantová 14 51/27 93 12 249 41 17.8 0.9 2.9 52.9
13 Věra Bubeníčková 20 25/15 14 17 94 60 4.7 0.8 3.0 60.0
14 Barbora Klasová 11 19/11 24 1 62 27 5.6 0.1 2.5 57.9
15 Leona Míková 11 0/0 9 2 24 7 2.2 0.2 0.6 -
16 Lenka Zyková 18 98/47 70 0 187 50 10.4 0.0 2.8 48.0
17 Kateřina Brožková 19 29/14 32 3 87 43 4.6 0.2 2.3 48.3
18 Jana Filipová 4 11/2 13 0 28 11 7.0 0.0 2.8 18.2
SOUHRN 20 289/146 363 68 1076 364 53.8 3.4 18.2 50.5
 

ROZPIS zápasů 2003/2004 - SDPZ - ženy, přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
07.10.03 19:00 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:60
15.10.03 19:05 SK Praha 4 Děkanská vinice I. 5/987, P4 26:76
30.10.03 19:15 BK Paris Praha ZŠ K sídlišti 840, P4 - Podolí 53:72
04.11.03 19:00 BK Pirelli Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:54
11.11.03 19:00 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:47
20.11.03 19:40 VŠTJ Technika strojní ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 58:51
25.11.03 19:00 TJ Sokol Nusle Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:61
05.12.03 19:00 Basket Slovanka "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:86
09.12.03 19:00 SK Aritma Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:82
16.12.03 19:45 Sokol Michle "A" Pod Stárkou 4, P4 - Michle 71:52
12.01.04 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 54:66
20.01.04 19:00 SK Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:69
03.02.04 19:00 BK Paris Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:74
11.02.04 19:40 BK Pirelli Praha "A" ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 35:55
20.02.04 18:10 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 41:70
24.02.04 19:00 VŠTJ Technika strojní ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:81
17.03.04 20:30 TJ Sokol Nusle Praha "B" Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 34:104
23.03.04 19:00 Basket Slovanka "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:81
02.04.04 19:30 SK Aritma Praha "B" Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 58:97
06.04.04 19:00 Sokol Michle "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:47
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo