SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2004/2005)
 
Soutěž: 2.třída C
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2004/2005 - SDPB - muži, 2.třída C
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 AC Praha 1890 22 18 4 0 1553:1254 299 40
2 Sokol Horní Počernice "B" 22 18 4 0 1601:1295 306 40
3 TJ Háje 22 16 6 0 1597:1347 250 38
4 TJ Junior Praha 22 16 6 0 1752:1453 299 38
5 TJ Ruzyně "A" 22 15 7 0 1576:1302 274 37
6 VŠTJ Stavební fakulta "B" 22 11 11 0 1377:1494 -117 33
7 SK Meteor Praha "C" 22 10 12 0 1253:1354 -101 32
8 BK Prosek "A" 22 8 14 0 1498:1638 -140 30
9 Sokol Dolní Počernice "B" 22 7 15 0 1505:1559 -54 29
10 PSK Olymp 22 7 14 1 1324:1596 -272 28
11 Sokol Smíchov 22 5 17 0 1311:1592 -281 27
12 VŠTJ Technika strojní "B" 22 1 21 0 1072:1534 -462 23
 

TABULKA 2004/2005 - SDPB - muži, 2.třída C
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 17 8/2 10 1 25 27 1.5 0.1 1.6 25.0
5 Michal Tůma 18 61/29 88 36 313 43 17.4 2.0 2.4 47.5
6 Dušan Duda 9 41/15 30 0 75 37 8.3 0.0 4.1 36.6
7 Tomáš Fallada 14 33/16 45 7 127 43 9.1 0.5 3.1 48.5
8 Aleš Musil 11 35/31 42 53 274 31 24.9 4.8 2.8 88.6
9 Martin Petrák 18 11/7 34 11 108 59 6.0 0.6 3.3 63.6
10 Marcel Petrák 7 2/1 7 3 24 14 3.4 0.4 2.0 50.0
12 Petr Adámek 13 9/7 27 2 67 14 5.2 0.2 1.1 77.8
13 Vladimír Musil 2 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.5 -
15 Vladimír Kobetič 20 73/33 110 1 256 56 12.8 0.1 2.8 45.2
16 Lubor Novotný 7 6/2 11 0 24 14 3.4 0.0 2.0 33.3
17 Michal Pařízek 17 22/13 14 2 47 33 2.8 0.1 1.9 59.1
18 Štěpán Koubek 12 17/6 28 4 74 37 6.2 0.3 3.1 35.3
20 Zbyněk Richter 4 3/2 6 1 17 7 4.2 0.2 1.8 66.7
21 Michal Hankiewicz 11 11/7 12 2 37 13 3.4 0.2 1.2 63.6
22 Radim Svatoš 3 15/9 11 2 37 9 12.3 0.7 3.0 60.0
SOUHRN 22 347/180 475 125 1505 438 68.4 5.7 19.9 51.9
 

ROZPIS zápasů 2004/2005 - SDPB - muži, 2.třída C
 
datum čas soupeř adresa výsledek
01.10.04 19:00 TJ Junior Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:85
08.10.04 19:00 Sokol Horní Počernice "B" Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 47:68
15.10.04 19:00 TJ Háje ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:80
18.10.04 20:10 VŠTJ Stavební fakulta "B" Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 49:67
29.10.04 19:00 AC Praha 1890 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:82
05.11.04 19:00 TJ Ruzyně "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:77
08.11.04 19:05 SK Meteor Praha "C" ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 73:86
19.11.04 19:00 Sokol Smíchov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:49
24.11.04 20:20 PSK Olymp Na Slovance 1960, P8 67:69
03.12.04 19:00 BK Prosek "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:75
07.12.04 17:30 VŠTJ Technika strojní "B" ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 64:60
04.01.05 19:40 TJ Junior Praha ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 91:97
14.01.05 19:00 Sokol Horní Počernice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:55
19.01.05 20:15 TJ Háje ZŠ Mendelova 550, P4 - Háje 59:81
28.01.05 19:00 VŠTJ Stavební fakulta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:65
31.01.05 20:40 AC Praha 1890 ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 58:72
15.02.05 20:45 TJ Ruzyně "A" Hala TJ Ruzyně, Drnovská 19, P6 - Ruzyně 74:77
25.02.05 19:00 SK Meteor Praha "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:45
03.03.05 20:40 Sokol Smíchov ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 75:72
11.03.05 19:00 PSK Olymp ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 103:59
21.03.05 20:10 BK Prosek "A" ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 93:94
01.04.05 19:00 VŠTJ Technika strojní "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:44
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo