SDPZ - Sokol Dolní Počernice (2004/2005)
 
Soutěž: přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 19:00
 
 

SKUPINA 2004/2005 - SDPZ - ženy, přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Nusle "B" 22 21 1 0 1470:1140 330 43
2 SK Praha 4 22 17 5 0 1274:1015 259 39
3 SK Aritma Praha "B" 22 16 6 0 1615:1376 239 38
4 BK Pirelli Praha "A" 22 13 9 0 1312:1255 57 35
5 VŠTJ Technika strojní 22 12 10 0 1298:1248 50 34
6 BLC Sparta Praha jun. 22 12 10 0 1370:1288 82 34
7 BK Prosek "B" 22 11 11 0 1403:1344 59 33
8 Sokol Michle "A" 22 9 13 0 1139:1286 -147 31
9 Sokol Dolní Počernice 22 8 14 0 1300:1423 -123 30
10 Sokol Horní Počernice 22 5 17 0 1150:1427 -277 27
11 TJ Ruzyně 22 5 17 0 1191:1344 -153 27
12 TJ Radlice 22 3 19 0 1191:1564 -373 25
 

TABULKA 2004/2005 - SDPZ - ženy, přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Martina Kolářová 11 7/5 25 0 55 11 5.0 0.0 1.0 71.4
7 Hanka Hamernikova 1 0/0 3 0 6 2 6.0 0.0 2.0 -
8 Jana Musilová 18 12/6 35 13 115 17 6.4 0.7 0.9 50.0
9 Zuzana Záhorová 15 33/21 45 2 117 47 7.8 0.1 3.1 63.6
12 Kateřina Kantová 22 73/41 146 20 393 66 17.9 0.9 3.0 56.2
13 Věra Bubeníčková 20 18/12 22 16 104 76 5.2 0.8 3.8 66.7
14 Barbora Klasová 18 27/14 43 1 103 31 5.7 0.1 1.7 51.9
15 Leona Míková 17 2/1 6 0 13 9 0.8 0.0 0.5 50.0
16 Lenka Zyková 22 130/75 114 2 309 53 14.0 0.1 2.4 57.7
17 Kateřina Brožková 19 33/15 32 2 85 41 4.5 0.1 2.2 45.5
SOUHRN 22 335/190 471 56 1300 353 59.1 2.5 16.0 56.7
 

ROZPIS zápasů 2004/2005 - SDPZ - ženy, přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
28.09.04 19:00 Sokol Michle "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:43
08.10.04 17:30 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 77:49
12.10.04 19:00 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:63
21.10.04 19:45 VŠTJ Technika strojní ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 61:87
26.10.04 19:00 BK Pirelli Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:61
02.11.04 19:00 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:48
12.11.04 19:40 SK Aritma Praha "B" Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 66:80
16.11.04 19:00 SK Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:60
25.11.04 18:15 BLC Sparta Praha jun. ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 73:66
30.11.04 19:00 BK Prosek "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:56
08.12.04 20:45 Sokol Nusle "B" Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 45:89
04.01.05 19:45 Sokol Michle "A" Pod Stárkou 4, P4 - Michle 43:61
11.01.05 19:00 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:57
21.01.05 18:10 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 72:50
25.01.05 19:00 VŠTJ Technika strojní ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:67
04.02.05 19:00 BK Pirelli Praha "A" ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 50:61
14.02.05 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 61:65
22.02.05 19:00 SK Aritma Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:100
02.03.05 19:05 SK Praha 4 Děkanská vinice I. 5/987, P4 46:55
08.03.05 19:00 BLC Sparta Praha jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:49
07.03.05 20:15 BK Prosek "B" Hala bazénu Hloubětín, Hloubětínská 80, P9 68:76
29.03.05 19:00 Sokol Nusle "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:80
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo