SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2005/2006)
 
Soutěž: 1.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2005/2006 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Basket Mládí "A" 22 20 2 0 1772:1351 421 42
2 MFF "A" 22 18 4 0 1675:1302 373 40
3 Slovan Bohnice "B" 22 15 7 0 1666:1491 175 37
4 VSK Iuridica "B" 22 14 8 0 1618:1471 147 36
5 Sokol Motol "D" 22 13 9 0 1349:1438 -89 35
6 Sokol Dolní Počernice "A" 22 11 11 0 1592:1484 108 33
7 S. Horní Počernice "B" 22 11 11 0 1450:1472 -22 33
8 Sokol Kbely "C" 22 9 13 0 1588:1716 -128 31
9 BK Pirelli "A" 22 9 13 0 1475:1515 -40 31
10 AC Praha 1890 22 8 14 0 1431:1499 -68 30
11 TJ Malešice 22 2 20 0 1163:1679 -516 24
12 TJ Pankrác 22 2 18 2 1157:1518 -361 22
 

TABULKA 2005/2006 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Jiří Hrdina 6 7/2 5 0 12 18 2.0 0.0 3.0 28.6
5 Michal Pařízek 1 0/0 1 0 2 0 2.0 0.0 0.0 -
6 Petr Polcar 17 49/30 39 33 207 66 12.2 1.9 3.9 61.2
7 Vladimír Kobetič 18 19/3 27 0 57 30 3.2 0.0 1.7 15.8
9 Martin Petrák 14 2/1 18 3 46 17 3.3 0.2 1.2 50.0
10 Aleš Musil 20 38/25 48 56 289 71 14.4 2.8 3.5 65.8
11 Štěpán Lukeš 14 42/20 62 0 144 44 10.3 0.0 3.1 47.6
12 Ondřej Lukeš 20 17/5 55 3 124 28 6.2 0.1 1.4 29.4
13 Jiří Doškář 7 30/13 31 0 75 16 10.7 0.0 2.3 43.3
14 Tomáš Král 20 155/99 171 1 444 73 22.2 0.1 3.6 63.9
15 Jiří Nevšímal 2 2/0 1 0 2 2 1.0 0.0 1.0 0.0
16 Michal Tůma 13 8/3 21 2 51 25 3.9 0.2 1.9 37.5
17 Lubor Novotný 9 0/0 3 0 6 7 0.7 0.0 0.8 -
19 Roman Valenta 14 11/5 18 24 113 40 8.1 1.7 2.9 45.5
SOUHRN 21 380/206 500 122 1572 437 74.9 5.8 20.8 54.2
 

ROZPIS zápasů 2005/2006 - SDPA - muži, 1.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
07.10.05 20:30 TJ Pankrác ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:65
14.10.05 20:45 S. Horní Počernice "B" Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 66:69
21.10.05 20:30 VSK Iuridica "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:79
27.10.05 19:20 TJ Malešice Na Třebešíně 2299, P10 73:55
04.11.05 20:30 Sokol Motol "D" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:50
11.11.05 20:30 Slovan Bohnice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:98
15.11.05 20:10 Basket Mládí "A" ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 59:77
25.11.05 20:30 BK Pirelli "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:76
28.11.05 18:40 MFF "A" SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 69:89
09.12.05 20:30 Sokol Kbely "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 91:61
12.12.05 20:40 AC Praha 1890 ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 73:39
13.01.06 19:15 TJ Pankrác Lomnického 1, P4 - Pankrác 20:0
20.01.06 20:30 S. Horní Počernice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:75
27.01.06 20:30 VSK Iuridica "B" Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 64:77
03.02.06 20:30 TJ Malešice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 105:49
20.02.06 18:40 Sokol Motol "D" Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 56:71
27.02.06 20:40 Slovan Bohnice "B" Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 62:71
10.03.06 20:30 Basket Mládí "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:85
15.03.06 19:40 BK Pirelli "A" ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 65:69
24.03.06 20:30 MFF "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:86
31.03.06 19:40 Sokol Kbely "C" Třinecká 650, P9 - Letňany 81:73
07.04.06 20:30 AC Praha 1890 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 80:70
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo