SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2005/2006)
 
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2005/2006 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Junior Praha 22 18 4 0 1726:1427 299 40
2 Hugo Praha 22 16 6 0 1601:1330 271 38
3 BK Neviditelní 22 15 7 0 1547:1166 381 37
4 SK Viktoria Žižkov "B" 22 14 8 0 1441:1310 131 36
5 Sokol Dolní Počernice "B" 22 14 8 0 1584:1468 116 36
6 Sokol Malá Strana 22 12 10 0 1457:1419 38 34
7 VSK Iuridica "C" 22 14 6 2 1593:1339 254 34
8 SK Meteor Praha "C" 22 10 12 0 1223:1270 -47 32
9 Sokol Libeň 22 9 13 0 1431:1587 -156 31
10 TJ Olymp Praha 22 5 17 0 1341:1678 -337 27
11 Sokol Kobylisy 22 3 19 0 1178:1548 -370 25
12 Slavoj OS "B" 22 2 20 0 1338:1918 -580 24
 

TABULKA 2005/2006 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 15 7/3 9 1 24 20 1.6 0.1 1.3 42.9
5 Michal Pařízek 22 32/13 33 0 79 46 3.6 0.0 2.1 40.6
6 Dušan Duda 8 17/3 28 0 59 16 7.4 0.0 2.0 17.6
7 Tomáš Fallada 4 0/0 5 1 13 4 3.2 0.2 1.0 -
8 Martin Hálek 21 43/18 93 40 324 53 15.4 1.9 2.5 41.9
9 Martin Petrák 19 22/14 48 19 167 67 8.8 1.0 3.5 63.6
10 Marcel Petrák 2 0/0 2 1 7 1 3.5 0.5 0.5 -
12 Petr Adámek 11 2/0 16 1 35 7 3.2 0.1 0.6 0.0
13 Radek Slavík 15 27/10 21 1 55 16 3.7 0.1 1.1 37.0
13 Vladimír Musil / 0 - - - -
14 Tomáš Sochor 13 33/16 56 0 128 20 9.8 0.0 1.5 48.5
15 Vladimír Kobetič 21 63/29 88 3 214 44 10.2 0.1 2.1 46.0
16 Michal Tůma 18 40/24 133 25 365 45 20.3 1.4 2.5 60.0
18 Štěpán Koubek 18 2/1 39 11 112 51 6.2 0.6 2.8 50.0
20 Zbyněk Richter 1 0/0 1 0 2 2 2.0 0.0 2.0 -
21 Michal Hankiewicz 1 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 1.0 -
SOUHRN 22 288/131 572 103 1584 393 72.0 4.7 17.9 45.5
 

ROZPIS zápasů 2005/2006 - SDPB - muži, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
11.10.05 18:15 Sokol Malá Strana ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 52:55
21.10.05 19:00 TJ Junior Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:96
02.11.05 20:20 TJ Olymp Praha Na Slovance 1960, P8 90:60
04.11.05 19:00 VSK Iuridica "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:68
11.11.05 19:00 Sokol Libeň ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 91:50
14.11.05 19:05 SK Meteor Praha "C" ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 48:56
25.11.05 19:00 BK Neviditelní ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:75
02.12.05 19:00 Sokol Kobylisy U školské zahrady 9, P9 - Kobylisy 82:55
09.12.05 19:00 Hugo Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:66
12.12.05 18:30 Slavoj OS "B" ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 81:51
12.01.06 19:10 SK Viktoria Žižkov "B" SOU Učňovská 1, P3 - Žižkov 62:56
20.01.06 19:00 Sokol Malá Strana ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:53
24.01.06 19:40 TJ Junior Praha ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 58:89
03.02.06 19:00 TJ Olymp Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 95:58
20.02.06 19:10 VSK Iuridica "C" SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 72:92
03.03.06 19:30 Sokol Libeň Zenklova 37/2, P8 81:69
10.03.06 19:00 SK Meteor Praha "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:63
15.03.06 18:00 BK Neviditelní Litvínovská 500, P9 - Prosek 50:77
24.03.06 19:00 Sokol Kobylisy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:52
30.03.06 19:05 Hugo Praha ZŠ Molákova 579, Praha 8 54:73
07.04.06 19:00 Slavoj OS "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 100:82
07.10.05 19:00 SK Viktoria Žižkov "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:72
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo