SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2006/2007)
 
Soutěž: 2.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: pátek, úterý od 20:30
 
 

SKUPINA 2006/2007 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BK Neviditelní 22 18 4 0 1507:1050 457 40
2 SK Rapid 22 15 7 0 1190:1110 80 37
3 SK Viktoria Žižkov B 22 15 7 0 1345:1175 170 37
4 Basket Mládí B 22 14 8 0 1338:1350 -12 36
5 Sokol Hostivař 22 13 9 0 1613:1472 141 35
6 VŠSK MFF B 22 13 9 0 1360:1308 52 35
7 Sokol Dolní Počernice "B" 22 12 10 0 1468:1401 67 34
8 BC Dejvice 22 13 8 1 1350:1313 37 34
9 Slavoj Praha 22 5 17 0 1411:1586 -175 27
10 Tourist Říčany 22 5 17 0 1205:1561 -356 27
11 BK Pirelli B 22 5 17 0 1223:1513 -290 27
12 Sokol Libeň 22 4 18 0 1288:1463 -175 26
 

TABULKA 2006/2007 - SDPB - muži, 2.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 14 12/3 3 1 12 16 0.9 0.1 1.1 25.0
5 Michal Pařízek 19 54/30 64 1 161 65 8.5 0.1 3.4 55.6
6 Dušan Duda 12 63/27 47 0 121 40 10.1 0.0 3.3 42.9
7 Vladimír Kobetič 20 124/65 121 0 307 51 15.3 0.0 2.5 52.4
8 Jiří Henčl 1 2/2 1 0 4 4 4.0 0.0 4.0 100.0
9 Martin Petrák 16 45/29 70 18 223 57 13.9 1.1 3.6 64.4
10 Marcel Petrák 8 0/0 2 6 22 8 2.8 0.8 1.0 -
11 Miroslav Kovácsik 2 12/8 9 4 38 9 19.0 2.0 4.5 66.7
12 Petr Adámek 7 8/5 11 2 33 8 4.7 0.3 1.1 62.5
13 Radek Slavík 18 18/8 34 0 76 38 4.2 0.0 2.1 44.4
14 Roman Voříšek 5 9/4 6 0 16 13 3.2 0.0 2.6 44.4
16 Michal Tůma 17 76/39 104 35 352 44 20.7 2.1 2.6 51.3
17 Vladimír Bazika 15 4/0 4 0 8 16 0.5 0.0 1.1 0.0
18 Štěpán Koubek 16 18/4 20 14 86 52 5.4 0.9 3.2 22.2
19 Lubor Novotný 10 4/1 4 0 9 16 0.9 0.0 1.6 25.0
SOUHRN 21 449/225 500 81 1468 437 69.9 3.9 20.8 50.1
 

ROZPIS zápasů 2006/2007 - SDPB - muži, 2.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.06 19:10 SK Viktoria Žižkov B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:76
10.10.06 20:10 Basket Mládí B ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 44:61
20.10.06 19:10 Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:65
27.10.06 18:00 Slavoj Praha Malého 319/1, P8 89:71
03.11.06 19:10 SK Rapid ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:45
10.11.06 19:10 Sokol Libeň ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:57
15.11.06 18:35 VŠSK MFF B ZŠ Molákova 579, Praha 8 71:84
24.11.06 19:10 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:67
29.11.06 18:00 BK Neviditelní ZŠ Litvínovská 500, Praha 9, Prosek 54:64
08.12.06 19:10 BC Dejvice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:56
12.12.06 20:15 Sokol Hostivař U Branek 6, P10 - Hostivař 65:83
11.01.07 19:10 SK Viktoria Žižkov B SOU Učňovská 1, P3 - Žižkov 52:73
19.01.07 19:10 Basket Mládí B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:63
23.01.07 20:30 Tourist Říčany ZŠ Bratří Jandusů, P10 - Uhřiněves 72:57
02.02.07 19:10 Slavoj Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 90:72
05.02.07 18:35 SK Rapid ZŠ Chabařovická 1125/4, P8 0:20
02.03.07 19:30 Sokol Libeň ZŠ Zenklova 37/2, P8 - Libeň 76:67
09.03.07 19:10 VŠSK MFF B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:60
16.03.07 17:40 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 65:72
23.03.07 19:10 BK Neviditelní ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:54
29.03.07 20:15 BC Dejvice Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 55:66
06.04.07 19:10 Sokol Hostivař ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 90:68
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo