SDPJ - Sokol Dolní Počernice "jun" (2006/2007)
 
Trenér: Jiří Nevšímal jiri.nevsimal@seznam.cz 603505201
Asistent: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
T.vedoucí: Aleš Musil musila@email.cz 604793829
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 17:30
 
 

SKUPINA 2006/2007 - SDPJ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 VŠTJ Medicina 22 21 1 0 1621:955 666 43
2 TJ Radlice 22 18 4 0 1377:1014 363 40
3 TJ Ruzyně 22 16 6 0 1207:1031 176 38
4 VSK Chemie 22 16 6 0 1291:1224 67 38
5 BK Paris 22 12 10 0 1335:1240 95 34
6 VŠTJ Ekonom 22 11 11 0 1310:1317 -7 33
7 VŠTJ Stavební fakulta 22 9 13 0 1135:1188 -53 31
8 SK Viktoria Žižkov 22 9 13 0 1095:1206 -111 31
9 VŠSK MFF 22 8 14 0 1291:1435 -144 30
10 BK Pirelli "B" 22 5 17 0 959:1284 -325 27
11 TJ Podolí "A" 22 4 18 0 927:1169 -242 26
12 Sokol Dolní Počernice "jun" 22 3 19 0 1123:1607 -484 25
 

TABULKA 2006/2007 - SDPJ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Kateřina Baňková 13 13/8 11 4 42 14 3.2 0.3 1.1 61.5
8 Lenka Peštová 17 59/29 87 6 221 23 13.0 0.4 1.4 49.2
10 Kristýna Burianová 20 19/8 29 1 69 38 3.5 0.1 1.9 42.1
11 Dagmar Burianová 21 12/11 29 1 72 19 3.4 0.0 0.9 91.7
12 Iveta Morávková 16 16/5 20 0 45 24 2.8 0.0 1.5 31.2
17 Martina Kolářová 18 12/9 78 8 189 64 10.5 0.4 3.6 75.0
19 Lucie Kotasová 13 24/9 46 3 110 38 8.5 0.2 2.9 37.5
20 Monika Dvořáková 12 3/2 15 6 50 17 4.2 0.5 1.4 66.7
22 Kristýna Nevšímalová 1 0/0 0 0 0 3 0.0 0.0 3.0 -
29 Jana Vaňková 10 5/4 25 0 54 17 5.4 0.0 1.7 80.0
30 Andrea Křížová 15 62/28 70 1 171 53 11.4 0.1 3.5 45.2
32 Šárka Baňková 18 7/4 21 18 100 12 5.6 1.0 0.7 57.1
SOUHRN 21 232/117 431 48 1123 322 53.5 2.3 15.3 50.4
 

ROZPIS zápasů 2006/2007 - SDPJ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
06.10.06 17:40 TJ Podolí "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:57
09.10.06 20:10 BK Paris ZŠ Horáčkova 1100, Praha 4 46:67
20.10.06 17:40 VŠTJ Stavební fakulta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 42:65
27.10.06 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 59:62
03.11.06 17:40 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 42:92
10.11.06 17:40 VSK Chemie ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:67
15.11.06 20:15 SK Viktoria Žižkov ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 51:65
24.11.06 17:40 BK Pirelli "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:64
29.11.06 19:00 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 42:110
08.12.06 17:40 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:79
12.12.06 19:10 VŠSK MFF ZŠ Molákova 579, Praha 8 60:78
11.01.07 19:05 TJ Podolí "A" ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 0:20
19.01.07 17:40 BK Paris ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:100
23.01.07 18:40 VŠTJ Stavební fakulta Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 46:62
02.02.07 17:40 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:55
06.02.07 18:10 VŠTJ Medicina SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 39:75
01.03.07 19:05 VSK Chemie ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 52:76
09.03.07 17:40 SK Viktoria Žižkov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:81
16.03.07 19:10 BK Pirelli "B" ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 44:56
23.03.07 17:40 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 37:77
29.03.07 19:40 VŠTJ Ekonom Nám. Winstona Churchilla 4, Praha 3 62:101
03.04.07 17:40 VŠSK MFF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:98
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo