SDPL - Sokol Dolní Počernice "C" (2006/2007)
 
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 17:30
 
 

SKUPINA 2006/2007 - SDPL - ženy, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 VSK Iuridica 16 15 1 0 1026:692 334 31
2 Říčany a Radošovice 16 12 4 0 971:742 229 28
3 VSK PV 16 11 5 0 908:778 130 27
4 BK Drapa Prosek B 16 10 6 0 851:806 45 26
5 TJ Junior 16 7 9 0 942:889 53 23
6 Sokol Dolní Počernice "C" 16 5 11 0 999:1024 -25 21
7 Sokol Michle B 16 5 11 0 821:889 -68 21
8 TJ Hostýnská 16 6 8 2 723:807 -84 20
9 Sokol Dubeč 16 1 15 0 638:1143 -505 17
 

TABULKA 2006/2007 - SDPL - ženy, 2.třída A
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
7 Markéta Santariusová 14 30/8 33 0 74 32 5.3 0.0 2.3 26.7
9 Barbora Veselá 12 32/18 44 19 163 27 13.6 1.6 2.2 56.2
13 Dita Brabcová 13 16/6 25 0 56 44 4.3 0.0 3.4 37.5
16 Radka Smolíková 16 6/3 24 0 51 13 3.2 0.0 0.8 50.0
18 Petra Kolářová 7 0/0 17 0 34 7 4.9 0.0 1.0 -
20 Monika Dvořáková 14 1/0 63 7 147 30 10.5 0.5 2.1 0.0
21 Petra Smolíková 15 4/3 30 14 105 8 7.0 0.9 0.5 75.0
23 Martina Steinhartová 3 0/0 2 0 4 3 1.3 0.0 1.0 -
29 Jana Vaňková 4 2/1 10 0 21 3 5.2 0.0 0.8 50.0
30 Andrea Křížová 13 57/30 88 0 206 47 15.8 0.0 3.6 52.6
32 Šárka Baňková 15 15/4 37 20 138 14 9.2 1.3 0.9 26.7
SOUHRN 16 163/73 373 60 999 228 62.4 3.8 14.2 44.8
 

ROZPIS zápasů 2006/2007 - SDPL - ženy, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.06 17:40 Sokol Michle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:58
17.10.06 17:40 TJ Hostýnská ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:74
31.10.06 17:40 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:72
07.11.06 17:40 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 104:43
13.11.06 20:15 BK Drapa Prosek B Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 55:64
21.11.06 17:40 VSK PV ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:67
28.11.06 20:30 Říčany a Radošovice Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 41:67
05.12.06 17:40 TJ Junior ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:51
09.01.07 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 53:56
23.01.07 20:10 TJ Hostýnská ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 58:71
06.02.07 19:45 VSK Iuridica Gymnázium Postupická, P4 - Spořilov 44:82
26.02.07 17:30 Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská, P10 - Dubeč 65:51
06.03.07 17:40 BK Drapa Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:63
14.03.07 20:30 VSK PV SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 61:72
20.03.07 17:40 Říčany a Radošovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:60
28.03.07 18:05 TJ Junior ZŠ Vladivostocká, P10 - Vršovice 68:73
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo