SDPZ - Sokol Dolní Počernice "A" (2006/2007)
 
Soutěž: přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 19:00
 
 

SKUPINA 2006/2007 - SDPZ - ženy, přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Basket Slovanka "B" 22 22 0 0 2107:1054 1053 44
2 BLC Sparta "B" 22 19 3 0 1735:1280 455 41
3 Sokol Nusle "B" 22 16 6 0 1509:1302 207 38
4 BK Pirelli "A" 22 15 7 0 1380:1202 178 37
5 SK Praha 4 22 12 10 0 1334:1283 51 34
6 SK Aritma "B" 22 12 10 0 1436:1435 1 34
7 TJ ČZU Praha 22 10 12 0 1534:1489 45 32
8 Sokol Michle "A" 22 9 13 0 1221:1420 -199 31
9 SK Aritma "jun" 22 7 15 0 1478:1710 -232 29
10 Sokol Dolní Počernice "A" 22 6 16 0 1321:1657 -336 28
11 Sokol Horní Počernice 22 4 18 0 1252:1629 -377 26
12 Sokol Stodůlky 22 0 22 0 1337:2181 -844 22
 

TABULKA 2006/2007 - SDPZ - ženy, přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Martina Kolářová 13 12/7 39 2 91 25 7.0 0.2 1.9 58.3
7 Linda Králová 22 25/15 25 2 71 41 3.2 0.1 1.9 60.0
8 Jana Musilová 20 15/10 40 30 180 46 9.0 1.5 2.3 66.7
9 Zuzana Záhorová 18 40/24 45 2 120 30 6.7 0.1 1.7 60.0
12 Kateřina Kantová 11 46/33 77 4 199 26 18.1 0.4 2.4 71.7
13 Věra Bubeníčková 20 4/2 6 5 29 59 1.4 0.2 3.0 50.0
14 Barbora Klasová 20 72/45 93 4 243 37 12.2 0.2 1.9 62.5
16 Lenka Zyková 21 87/47 92 0 231 47 11.0 0.0 2.2 54.0
17 Kateřina Brožková 9 7/3 13 1 32 25 3.6 0.1 2.8 42.9
18 Jana Filipová 10 34/15 55 0 125 29 12.5 0.0 2.9 44.1
SOUHRN 22 342/201 485 50 1321 365 60.0 2.3 16.6 58.8
 

ROZPIS zápasů 2006/2007 - SDPZ - ženy, přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.06 19:10 Sokol Michle "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:52
12.10.06 18:15 BLC Sparta "B" ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 55:88
17.10.06 19:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 108:66
27.10.06 19:15 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 67:46
31.10.06 19:10 BK Pirelli "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:60
07.11.06 19:10 Basket Slovanka "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:98
15.11.06 20:05 SK Praha 4 Chabarovická 1125/4, P8 48:73
21.11.06 19:10 SK Aritma "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:64
28.11.06 18:40 SK Aritma "jun" Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 67:87
05.12.06 19:10 Sokol Nusle "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:77
12.12.06 19:10 TJ ČZU Praha Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 56:78
09.01.07 19:45 Sokol Michle "A" Pod Stárkou 4, P4 - Michle 61:80
16.01.07 19:10 BLC Sparta "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:85
24.01.07 19:00 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 92:74
30.01.07 19:10 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 80:64
07.02.07 19:40 BK Pirelli "A" ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 44:80
01.03.07 18:00 Basket Slovanka "B" Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 22:125
06.03.07 19:10 SK Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:52
13.03.07 20:10 SK Aritma "B" Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 52:77
20.03.07 19:10 SK Aritma "jun" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:78
28.03.07 20:45 Sokol Nusle "B" Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 47:88
03.04.07 19:10 TJ ČZU Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:65
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo