SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2007/2008)
 
Trenér: Štěpán Lukeš stepan.lukes@hp.com 603179368
Soutěž: 1.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: čtvrtek, úterý od 20:30
 
 

SKUPINA 2007/2008 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Košíře 22 18 4 0 1939:1609 330 40
2 VSK Iuridica "A" 22 18 4 0 1710:1466 244 40
3 VSK Přírodní vědy 22 18 4 0 1733:1559 174 40
4 Sokol Dolní Počernice "A" 22 16 6 0 1857:1612 245 38
5 SK Aritma 22 12 10 0 1648:1597 51 34
6 VŠSK MFF "A" 22 9 13 0 1511:1469 42 31
7 Sokol Vyšehrad "C" 22 8 14 0 1509:1609 -100 30
8 Sokol Kbely "C" 22 8 14 0 1503:1638 -135 30
9 BK Pirelli "A" 22 8 14 0 1519:1715 -196 30
10 SK Radotín 22 8 14 0 1473:1535 -62 30
11 TJ Háje 22 5 17 0 1487:1780 -293 27
12 Sokol Horní Počernice "B" 22 4 18 0 1353:1652 -299 26
 

TABULKA 2007/2008 - SDPA - muži, 1.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Jiří Henčl 18 58/24 44 0 112 56 6.2 0.0 3.1 41.4
5 Michal Pařízek 11 14/8 9 0 26 16 2.4 0.0 1.5 57.1
6 Petr Polcar 21 55/35 71 34 279 56 13.3 1.6 2.7 63.6
7 Vladimír Kobetič 22 60/32 98 8 252 57 11.5 0.4 2.6 53.3
8 Miroslav Kovácsik 21 15/13 83 7 200 59 9.5 0.3 2.8 86.7
9 Martin Petrák 3 0/0 3 0 6 6 2.0 0.0 2.0 -
10 Aleš Musil 20 18/9 35 45 214 58 10.7 2.2 2.9 50.0
12 Ondřej Lukeš 19 12/4 32 3 77 34 4.1 0.2 1.8 33.3
13 Jiří Doškář 5 10/2 9 0 20 11 4.0 0.0 2.2 20.0
14 Tomáš Král 15 67/38 85 0 208 50 13.9 0.0 3.3 56.7
16 Michal Tůma 9 10/5 34 10 103 25 11.4 1.1 2.8 50.0
17 Martin Hálek 15 11/11 17 5 60 28 4.0 0.3 1.9 100.0
18 Pavel Skoupil 18 75/41 118 1 280 46 15.6 0.1 2.6 54.7
21 Jakub Henčl 4 14/7 2 3 20 8 5.0 0.8 2.0 50.0
SOUHRN 22 419/229 640 116 1857 510 84.4 5.3 23.2 54.7
 

ROZPIS zápasů 2007/2008 - SDPA - muži, 1.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
04.10.07 20:30 TJ Košíře ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 83:84
11.10.07 18:00 VSK Iuridica "A" ZŠ K Sídlišti, P4 70:112
18.10.07 20:30 SK Radotín ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 100:84
24.10.07 20:10 Sokol Vyšehrad "C" ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 58:49
01.11.07 20:30 VŠSK MFF "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:54
08.11.07 20:30 VSK Přírodní vědy ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:97
14.11.07 19:40 BK Pirelli "A" U Roháčových kasáren, P10 81:71
22.11.07 20:30 Sokol Horní Počernice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:71
29.11.07 20:15 TJ Háje ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 101:84
06.12.07 20:30 Sokol Kbely "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 111:86
14.12.07 20:45 SK Aritma Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 95:58
07.01.08 20:15 TJ Košíře Hala Šantrochova, P6 82:85
17.01.08 20:30 VSK Iuridica "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 107:93
24.01.08 18:45 SK Radotín ZŠ Pertoldova 51, P4 69:34
31.01.08 20:30 Sokol Vyšehrad "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 87:83
04.02.08 18:40 VŠSK MFF "A" SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 69:53
11.02.08 20:10 VSK Přírodní vědy ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 85:73
06.03.08 20:30 BK Pirelli "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 94:97
11.03.08 20:45 Sokol Horní Počernice "B" Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 69:58
25.03.08 20:30 TJ Háje ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:62
28.03.08 18:35 Sokol Kbely "C" ZŠ Litvínovská 500, Praha 9, Prosek 84:48
03.04.08 20:30 SK Aritma ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 94:76
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo