SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (2007/2008)
 
Trenér: Marcel Petrák pemar@seznam.cz 602543100
Soutěž: 2.třída D
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 20:30
 
 

SKUPINA 2007/2008 - SDPB - muži, 2.třída D
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 SK Hradčany 22 18 4 0 1894:1514 380 40
2 VSK Elektro 22 18 4 0 1603:1351 252 40
3 BC Dejvice 22 16 6 0 1483:1286 197 38
4 Sokol Dolní Počernice "B" 22 14 8 0 1676:1494 182 36
5 Sokol Malá Strana 22 14 8 0 1586:1495 91 36
6 Sokol Smíchov 22 11 11 0 1692:1671 21 33
7 Sokol Hostivař 22 9 13 0 1513:1575 -62 31
8 ZŠ Jírovcovo náměstí "B" 22 8 14 0 1432:1519 -87 30
9 TJ Ruzyně "A" 22 7 15 0 1327:1498 -171 29
10 VŠTJ Medicina "B" 22 6 16 0 1377:1578 -201 28
11 SK Zbraslav 22 6 16 0 1298:1563 -265 28
12 PSK Olymp 22 5 17 0 1225:1562 -337 27
 

TABULKA 2007/2008 - SDPB - muži, 2.třída D
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 8 7/2 1 0 4 5 0.5 0.0 0.6 28.6
5 Michal Pařízek 19 67/39 67 4 185 46 9.7 0.2 2.4 58.2
6 Dušan Duda 15 87/38 71 1 183 44 12.2 0.1 2.9 43.7
7 Vladimír Kobetič 22 110/56 140 10 366 52 16.6 0.5 2.4 50.9
8 Jiří Henčl 3 6/2 7 0 16 9 5.3 0.0 3.0 33.3
9 Martin Petrák 18 33/15 54 25 198 65 11.0 1.4 3.6 45.5
10 Marcel Petrák 5 2/0 4 3 17 8 3.4 0.6 1.6 0.0
11 Miroslav Kovácsik 5 4/3 28 4 71 19 14.2 0.8 3.8 75.0
12 Petr Adámek 4 0/0 5 0 10 4 2.5 0.0 1.0 -
13 Radek Slavík 8 4/0 10 0 20 13 2.5 0.0 1.6 0.0
14 Roman Voříšek 2 0/0 1 0 2 4 1.0 0.0 2.0 -
15 Tomáš Sochor 5 11/7 12 0 31 4 6.2 0.0 0.8 63.6
16 Michal Tůma 17 63/34 115 25 339 37 19.9 1.5 2.2 54.0
17 Vladimír Bazika 9 0/0 4 0 8 8 0.9 0.0 0.9 -
18 Štěpán Koubek 19 5/3 20 10 73 23 3.8 0.5 1.2 60.0
19 Lubor Novotný 9 0/0 10 0 20 7 2.2 0.0 0.8 -
21 Ondřej Šustr 19 38/23 43 8 133 43 7.0 0.4 2.3 60.5
SOUHRN 22 437/222 592 90 1676 391 76.2 4.1 17.8 50.8
 

ROZPIS zápasů 2007/2008 - SDPB - muži, 2.třída D
 
datum čas soupeř adresa výsledek
02.10.07 20:30 Sokol Malá Strana ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:65
10.10.07 20:30 PSK Olymp Na Slovance 1960, P8 59:26
16.10.07 20:30 Sokol Smíchov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:74
23.10.07 20:40 TJ Ruzyně "A" Drnovská 19, P6 - Ruzyně 64:49
30.10.07 20:30 VSK Elektro ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 93:61
06.11.07 20:30 Sokol Hostivař ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:71
15.11.07 20:15 BC Dejvice Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 39:73
03.01.08 20:30 ZŠ Jírovcovo náměstí "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 100:64
26.11.07 19:10 SK Hradčany ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 63:87
04.12.07 20:30 VŠTJ Medicina "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 83:56
12.12.07 20:10 SK Zbraslav ZŠ Pertoldova 51, P4 69:70
07.01.08 18:15 Sokol Malá Strana ZŠ Chabařovická 1125/4, P8 74:81
15.01.08 20:30 PSK Olymp ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:76
24.01.08 20:40 Sokol Smíchov ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 80:99
29.01.08 20:30 TJ Ruzyně "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 80:62
07.02.08 17:35 VSK Elektro ZVŠ Mochovská 570, P9 71:79
12.02.08 20:15 Sokol Hostivař U Branek 6, P10 - Hostivař 90:67
04.03.08 20:30 BC Dejvice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:47
10.03.08 20:00 ZŠ Jírovcovo náměstí "B" ZŠ Jírovcovo náměstí 1782, P4 93:82
18.03.08 20:30 SK Hradčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:71
26.03.08 20:10 VŠTJ Medicina "B" Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 64:66
01.04.08 20:30 SK Zbraslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 91:68
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo