SDPD - Sokol Dolní Počernice (2007/2008)
 
Trenér: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
Asistent: Lubor Novotný n.lubor@quick.cz 603306803
Soutěž: ČML
Kategorie: ml.dorky
Hrací dny: úterý, čtvrtek, pátek od 17:30
 
 

SKUPINA 2007/2008 - SDPD - ml.dorky, ČML
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 ŠBK Pelhřimov 17 15 2 0 1106:821 285 32
2 Sokol Nusle 15 14 1 0 1115:673 442 29
3 BK Studánka Pardubice 18 13 5 0 1313:942 371 31
4 Aritma Praha "A" 18 13 5 0 1109:798 311 31
5 Sokol Dolní Počernice 17 10 7 0 1114:886 228 27
6 Lokomotiva Karlovy Vary 17 7 10 0 1048:872 176 24
7 BK Tábor 16 5 11 0 729:990 -261 21
8 BK Velké Meziříčí 16 4 12 0 719:995 -276 20
9 Aritma Praha "B" 15 1 14 0 548:1099 -551 16
10 BAK Plzeň 15 0 15 0 590:1315 -725 15
 

TABULKA 2007/2008 - SDPD - ml.dorky, ČML
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Žaneta Kratochvílová 8 2/1 4 2 15 8 1.9 0.2 1.0 50.0
7 Gabriela Urbanová 16 30/14 56 0 126 38 7.9 0.0 2.4 46.7
8 Dominika Platilová 17 50/28 58 0 144 30 8.5 0.0 1.8 56.0
9 Kristýna Kutišová 6 0/0 3 0 6 6 1.0 0.0 1.0 -
10 Veronika Polcarová 17 31/14 29 0 72 42 4.2 0.0 2.5 45.2
11 Veronika Uzdařová 16 76/32 103 6 256 32 16.0 0.4 2.0 42.1
12 Lucie Štochlová 16 4/3 11 6 43 16 2.7 0.4 1.0 75.0
13 Michaela Dekrová 11 24/17 40 2 103 11 9.4 0.2 1.0 70.8
15 Eliška Zelenková 16 7/3 14 2 37 10 2.3 0.1 0.6 42.9
16 Jana Horáková 9 2/1 3 0 7 0 0.8 0.0 0.0 50.0
18 Barbora Uzdařová 12 16/8 52 5 127 31 10.6 0.4 2.6 50.0
19 Aneta Vaňková 4 0/0 2 0 4 2 1.0 0.0 0.5 -
20 Pavla Hašková / 0 - - - -
21 Karolína Uzdařová 14 12/8 14 0 36 8 2.6 0.0 0.6 66.7
22 Monika Beroušková 16 27/16 47 0 110 46 6.9 0.0 2.9 59.3
23 Eliška Novotná 11 2/1 3 0 7 10 0.6 0.0 0.9 50.0
24 Barbora Hnaníčková 14 12/5 8 0 21 16 1.5 0.0 1.1 41.7
SOUHRN 17 295/151 447 23 1114 306 65.5 1.4 18.0 51.2
 

ROZPIS zápasů 2007/2008 - SDPD - ml.dorky, ČML
 
datum čas soupeř adresa výsledek
22.09.07 19:00 ŠBK Pelhřimov Hala ŠBK Pelhřimov 56:57
23.09.07 12:00 BK Velké Meziříčí Hala BK Velké Meziříčí 83:35
16.10.07 17:15 Aritma Praha "A" Gymnázium Nad Alejí 1952/5, Praha 6 43:27
21.04.08 17:30 BK Studánka Pardubice ZŠ Dubina 63:82
17.11.07 12:15 Sokol Nusle Na Květnici 1a, Praha 4 - Nusle 40:65
15.12.07 11:00 Aritma Praha "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 98:34
16.12.07 11:00 BK Tábor ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:47
12.01.08 16:00 BK Velké Meziříčí ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 87:63
01.04.08 17:30 ŠBK Pelhřimov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:59
30.12.99 00:00 Lokomotiva Karlovy Vary 0:0
15.03.08 13:15 BAK Plzeň Hala BAK Plzeň 70:49
30.03.08 14:00 Aritma Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 40:51
19.04.08 14:00 BK Studánka Pardubice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:83
08.04.08 17:30 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:69
16.04.08 17:15 Aritma Praha "B" Gymnázium Nad Alejí 1952/5, Praha 6 54:26
26.04.08 10:30 BK Tábor Kvapilova, Tábor 53:43
06.10.07 16:00 BAK Plzeň ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 107:35
07.10.07 11:00 Lokomotiva Karlovy Vary ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:61
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo